wybrał się do kościoła

Fernando Santos najpierw oglądał polskie mecze, a później musiał się pomodlić. Nie żałował na tacę [ZDJĘCIA]

2023-02-12 13:58

Już od początku swojej pracy w reprezentacji Polski Fernando Santos nie ukrywał, że wiara odgrywa ogromną rolę w jego życiu. Można było więc spodziewać się, że Portugalczyk będzie chciał odwiedzić jedną ze świątyń, aby uczestniczyć w niedzielnym nabożeństwie i zrobił to błyskawicznie po przeprowadzce do naszego kraju. Najpierw obejrzał dwa mecze PKO Ekstraklasy, a później poszedł się pomodlić.

Podobnie jak poprzedni selekcjonerzy reprezentacji Polski, Fernando Santos w ostatnich dniach z trybun oglądał rywalizację drużyn PKO Ekstraklasy, na które wybrał się chwilę po swoim przylocie do Polski. Aby jak najlepiej pracować z Biało-czerwonymi, Portugalczyk zdecydował się przeprowadzić na stałe do naszego kraju i tylko kwestią czasu było, aż Santos wybierze się na msze świętą. Już podczas swojego pierwszego pobytu, podczas ogłoszenia go jako nowego selekcjonera portugalski szkoleniowiec opowiadał, że wiara jest dla niego bardzo ważna

Fernando Santos dzień święty święci. Najpierw oglądał mecze PKO Ekstraklasy, a później musiał się pomodlić

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski doskonale wie zatem, że dzień święty trzeba święcić i w niedzielny poranek wybrał się na nabożeństwo w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Warszawie. Fernando Santos, który w reprezentacji Polski inkasuje niemalże milion złotych miesięcznie nie żałował również na ofiarę i dorzucił od siebie co nie co na kościelną tacę, być może modląc się w intencji dobrych wyników w jego pierwszych meczach. To wie już jednak tylko i wyłącznie Portugalczyk. Zobaczcie, jak wyglądała pierwsza wizyta Santosa w polskim kościele, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze