Marek Szkolnikowski

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SE Marek Szkolnikowski

Porażające

Aż włos jeży się na głowie po tym, co spotkało byłego szefa TVP Sport. Nikt nie chciałby być na jego miejscu

2024-04-20 7:45

TVP Sport przechodzi w ostatnich miesiącach ogromne zmiany, a ich początkiem było w sierpniu odejście wieloletniego dyrektora - Marka Szkolnikowskiego. Były szef TVP Sport nie daje jednak o sobie zapomnieć, choć w ostatniej sytuacji nikt nie chciałby być na jego miejscu. Włos jeży się na głowie po tym, co spotkało Szkolnikowskiego.

Marek Szkolnikowski był związany z TVP Sport od 2008 roku, ale we wrześniu zeszłego roku rozstał się z tą stacją. W latach 2017-2023 był dyrektorem TVP Sport, co dość niespodziewanie zmieniło się w sierpniu. Wtedy 40-latek poinformował o odejściu, a jak się później okazało, był to początek wielkich zmian na sportowej antenie TVP. W ostatnich miesiącach TVP Sport przeszło gruntowną modyfikację. Obecnie dyrektorem stacji jest Jakub Kwiatkowski, jednak Szkolnikowski wciąż budzi duże zainteresowanie kibiców. Zwłaszcza jego aktywność w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio poinformował o niezwykle przykrym incydencie.

Zatkało nas, widząc to nagranie z najgorętszą dziennikarką TVP. Sylwia Dekiert w naturalnym wydaniu. Poszła na całość

Quiz. Rozpoznasz polskich mistrzów sportu z PRL-u? 15/15 to obowiązek kibica!

Pytanie 1 z 15
Zacznijmy od jednej z największych legend. Trzykrotna mistrzyni olimpijska, która nadal dzierży rekord Polski w biegu na 400 m to...
Irena Szewińska

Marek Szkolnikowski okradziony

W piątek wieczorem były szef TVP Sport przyznał na platformie X, że padł ofiarą kradzieży. "Złodzieju, który zajumałeś mi z auta mocno zużytą rakietę tenisową, buty piłkarskie, okulary, torbę z rękawicami bokserskimi, ładowarkę i pilota do bramy u mojej Mamy - kij ci w oko i niech żona (lub mąż) urodzi ci jeża" - napisał Szkolnikowski w zaskakujących słowach. Jego dramat nie trafił jednak do wszystkich. Niektórzy sugerowali, że ta reakcja była przesadzona, na co mocno zareagował.

Aleksandra Pika odsłoniła kuszący dekolt i nogi do nieba. Zniewalająca dziennikarka TVP w obcisłej sukience zwraca się do fanów

"Następny. Ja mam się zastanowić, bo źle życzę złodziejowi? Niech kur*** ręka uschnie" - odpowiedział 40-latek jednemu z krytykujących go kibiców. Jego emocje są zrozumiałe - z pewnością nikt nie chciałby zostać okradziony, nawet jeśli chodzi przede wszystkim o sportowe fanty.

Najnowsze