Danił Zwonik.

i

Autor: kyokushinkarate.news

Bestialstwo Rosjan. Rozstrzelali ukraińskiego mistrza i wysłali zdjęcia jego matce

2022-05-07 20:20

Bestialstwo wojny zdaje się nie mieć końca. Rosjanie wciąż atakują terytorium Ukrainy, na czym cierpią niewinni ludzie. Jedną z ofiar agresji okazał się Danił Zwonik, czyli były wielokrotny mistrz Ukrainy w karate. Rosyjscy żołnierze potraktowali go ze szczególnym okrucieństwem, a ukraińskie media informują, iż dowody śmierci 25-latka wysłano jego matce.

Danił Zwonik był torturowany przez rosyjskich żołnierzy tuż przed śmiercią. Pochodził on z Doniecka i był mistrzem karate Kyokushin. Jednakże ostatni raz startował w zawodach w 2014 roku na mistrzostwach Ukrainy w rodzinnym mieście. Z kolei ostatnio dostał się do niewoli w Mariupolu, w okolicach kombinatu metalurgicznego "Azowstal". 20 kwietnia "ludowa milicja" okupowanego obwodu donieckiego opublikowała nagranie, na którym jednym z jeńców wojennych był właśnie Zwonik. Obiecano mu i pozostałym zakładnikom m.in. "przestrzeganie międzynarodowych praw dotyczących traktowania więźniów". Niestety, były to jedynie puste słowa, a Rosjanie zachowali się w bestialski sposób.

Kompromitacja szefa UEFA. Najpierw ukarał Rosjan, a teraz pęka mu serce. Skandaliczna wypowiedź

Anna Lewandowska osiągała kiedyś sukcesy w tradycyjnym karate

Rosjanie rozstrzelali Ukraińca i wysłali zdjęcia jego matce

O szczegółach tragicznej śmierci poinformował portal sport.24tv.ua. Według jego informacji, już kilka dni po nagraniu rosyjscy żołnierze zadzwonili do matki Zwonika i poinformowali ją o śmierci syna. Wysłali jej też zdjęcia ciała, na których było widać, że był on dotkliwie pobity. W rosyjskich mediach pojawiła się informacja, że został zlikwidowany, gdyż był "zwolennikiem idei neonazistowskich". Właśnie to wystarczyło Rosjanom, by go rozstrzelać i wysłać drastyczne zdjęcia najbliższej mu osobie.

Przed Grzegorzem Krychowiakiem chwila prawdy. Może zgarnąć fortunę, czy odejdzie z Rosji?

Sonda
Czy Ukraina wygra wojnę z Rosją?
UkrALINA - Krymski most padnie 9 maja? Podpalenia w Rosji!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze