DRAMAT legendarnej sportsmenki! Jej córka NIE ŻYJE

2020-09-14 16:36 Paweł Staniszewski
Znicz, świeczka
Autor: Tomasz Matuszkiewicz Znicze

Legendarna australijska pływaczka Lisa Curry wraz z byłym mężem poinformowali o śmierci ich 33-letniej córki, Jaimi. Mediowe doniesienia potwierdził w specjalnym oświadczeniu ojciec dziewczyny, Grant Kenny. Jaimi zmarła w poniedziałek w szpitalu uniwersyteckim Sunshine Coast w Queensland w Australii.

- Z bardzo ciężkim sercem Lisa i ja potwierdzamy, że nasza piękna córka Jaimi przegrała walkę z długotrwałą chorobą i zmarła w szpitalu tego ranka, w towarzystwie kochającej rodziny. Nasze serca są złamane, a ból jest ogromny, ale musimy iść naprzód, pielęgnując każdą cudowną chwilę, którą możemy dzielić z naszym ukochanym, pierwszym dzieckiem. Jaimi na zawsze zostanie zapamiętana jako troskliwa, bystra i kochająca dusza, która zawsze stawia innych ponad sobą - czytamy w oświadczeniu.

Marcin Gortat wręczył komputer NIEPEŁNOSPRAWNEMU DZIECKU. Reakcja łamie serce [WIDEO]

Grant Kenny podziękował także całemu zespołowi ze szpitala uniwersyteckiego w Sunshine Coast "za niestrudzone zaangażowanie w ulepszaniu Jaimi i zapewnienie dodatkowego czasu, który mogli z nią spędzić". Podkreślił również, że dla całej rodziny jest to bardzo trudny czas i poprosił o uszanowanie prywatności wszystkich jej członków. Curry i Grant nie ujawnili szczegółów dotyczących choroby ich najstarszej córki.

Łukasz Kubot został ojcem! WZRUSZAJĄCE pierwsze ZDJĘCIE z córeczką

Lisa Curry jest byłą znakomitą pływaczką. Zdobywała medale na trzech Igrzyskach Wspólnoty Narodów. Trzykrotnie rywalizowała też na Igrzyskach Olimpijskich – w Moskwie (1980), Los Angeles (1984) i Seulu (1988). W 1986 roku wyszła za mąż za Granta Kenny'ego – byłego Ironmana, ratownika surfingu i kajakarza, który podczas Igrzysk w Los Angeles zdobył brązowy medal. Para rozstała się w 2009 roku, by oficjalnie rozwieść się w 2017 roku.

Groby sportowców. Zginęli w tragicznych okolicznościach. Niezapomniani
Najnowsze