Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez NIE UPRAWIAJĄ SEKSU! Musieli podjąć TĘ DECYZJĘ

2020-10-26 12:55 mil
Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
Autor: Instagram / georginagio Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

Jednym z najbardziej popularnych związków w świecie piłki nożnej jest ten Cristiano Ronaldo z Georginą Rodriguez. Portugalczyk i jego ukochana Argentynka są przyzywczajeni do życia w blasku fleszy. Jak się okazuje, muszą znosić także dyskusję odnośnie tego, że w ostatnim czasie... nie uprawiają seksu. Zostali do tego niejako przymuszeni.

Sezon 2020/2021 wystartował już na dobre, ale świat piłki nożnej musi mierzyć się z wieloma problemami. Wynikają one oczywiście z szerzącej się pandemii koronawirusa i wykrywaniem kolejnych zakażeń COVID-19 także pośród piłkarzy. Ostatnio do grona graczy mierzących się z zarazą dołączył także Cristiano Ronaldo. Jak relacjonują włoskie media, z tego powodu zawodnik musi zmierzyć się również z trudnościami w życiu prywatnym.

Ojciec Igi Świątek o spotkaniu córki z prezydentem. Mówi o DZIWACZNEJ SYTUACJI

Dziennik "Correio da Manha" donosi, że rezydencja Ronaldo w Turynie została podzielona na dwie strefy. W jednej zamieszkuje teraz sam Cristiano, który izoluje się w oczekiwaniu na uzyskanie dwóch negatywnych wyników testów na obecność COVID-19 w swoim organizmie, w drugiej natomiast znajduje się Georgina Rodriguez wraz z dziećmi. O wspólnym widzeniu się czy jakichkolwiek miłosnych uniesieniach w tych dniach absolutnie nie ma więc mowy!

Jak tylko Cristiano Ronaldo zostanie uznany za ozdrowieńca, z całą pewnością rzuci się w ramiona wytęsknionej oczekiwaniem Georginy! Na tę chwilę zakochanym przyjdzie jednak jeszcze nieco poczekać. Wszyscy w Juventusie wierzą jednak, że nastąpi to już lada chwila, jako że zakażenie utrzymuje się w organizmie piłkarza już od ponad tygodnia.

Polki powiedziały: dość! Protesty zalały ulice polskich miast
Najnowsze