Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Dotkliwa porażka Sousy w ważnym meczu. Te tłumaczenia nie przysporzą mu popularności!

2022-02-07 15:59

Paulo Sousa zadebiutował już w roli nowego szkoleniowca Flamengo. Po początkowych zwycięstwach w różnych rozgrywkach przyszedł ważny mecz derbowy z Fluminese – innym zespołem z Rio de Janeiro. W tym starciu drużyna Paulo Sousy poległa na swoim stadionie 0:1. Po meczu Portugalczyk szybko znalazł winnych porażki, ale jego tłumaczenia mogą nie spodobać się kibicom, a także… samym piłkarzom!

Paulo Sousa porzucił reprezentację Polski przed barażami do mistrzostw świata w Katarze i zdecydował się na prowadzenie brazylijskiego klubu z Rio de Janeiro – Flamengo. Niedawno Portugalczyk zadebiutował na ławce trenerskiej, niedługo później przyszedł pierwszy poważny test, czyli mecz derbowy z Fluminese. Flamengo przegrało u siebie 0:1 z Fluminese, co z pewnością nie zostało ciepło przyjęte przez kibiców. Paulo Sousa, który już wcześniej popadł trochę swoim piłkarzom niektórymi z zasad, jakie wprowadził, teraz może jeszcze bardziej stracić w ich oczach. Wszystko z powodu tłumaczeń Paulo Sousy po przegranym starciu z Fluminese.

Były kadrowicz o odejściu Paulo Sousy i angażu Czesława Michniewicza. "W moim rankingu był..."

Sonda
Czy Paulo Sousa był dobrym trenerem reprezentacji Polski?

Paulo Sousa sam kręci na siebie bat?

Parę tygodni temu brazylijskie media donosiły, że Paulo Sousa podpadł swoim piłkarzom z powodu zakazów i nakazów, jakie wprowadził w drużynie, a wśród nich miało znaleźć się m.in. zakaz korzystania z telefonów komórkowych w ośrodku treningowym oraz narzucony wspólny posiłek po zajęciach. Teraz piłkarzom może nie spodobać się to, że w pewnej mierze na nich zrzuca winę za porażkę.

Zaskakująca zapowiedź Bońka w sprawie Sousy. Portugalczyk może się spodziewać nieprzyjemności

- W pierwszej połowie zdominowaliśmy Fluminense i kontrowaliśmy grę. Brakowało tylko skuteczności. Niestety, po przerwie wyglądało to znacznie gorzej. Nasza intensywność była mniejsza. Byliśmy zdezorganizowani. Część piłkarzy nie zrozumiało, o co ich prosiłem, dlatego nie osiągnęliśmy naszego celu – powiedział Paulo Sousa cytowany przez portal Globo. Po 4 kolejkach mistrzostw stanu Rio de Janeiro Flamengo zajmuje 4. miejsce w tabeli z 7 punktami na koncie. Do lidera, Vasco, traci 3 „oczka”.

Galeria poniżej: Agent Sousy dostał olbrzymią prowizję od PZPN

Paulo Sousa okazał się Pinokiem i siwym bajerantem. „Dezercja”! | Futbologia 2
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze