Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna

i

Autor: Instagram/marina_official Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna

Fani żony Szczęsnego w kropce. Co Marina ma na ustach?! [ZDJĘCIE]

2021-08-10 10:56

Wojciech Szczęsny od lat stanowi szczęśliwy związek ze swoją żoną, a zarazem popularną piosenkarką - Mariną Łuczenko-Szczęsną. Kobieta, tak jak i swój mąż, może liczyć na wielkie zainteresowanie ze strony swoich sympatyków. Teraz od jednej z fanek otrzymała pewne pytanie, na które jednak nie udzieliła odpowiedzi w sieci.

Wojciech Szczęsny ostatecznie został w Juventusie, choć tuż po zakończeniu sezonu wszystko stało pod znakiem zapytania. A to dlatego, że "Bianconeri" mocno interesowali się pozyskaniem Gianluigiego Donnarummy. Gdyby świeżo upieczony mistrz Europy wraz z reprezentacją Włoch trafił na Allianz Stadium, wówczas Polak musiałby sobie szukać innego pracodawcy. Tak się jednak nie stało i golkiper nadal może kontynuować swoją karierę w stolicy Piemontu.

Zobacz też: Jan Bednarek został ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Z takiego obrotu spraw cieszy się zapewne także i Marina Łuczenko-Szczęsna, która ceni sobie życie we Włoszech. Ukochana bramkarza często dzieli się w sieci zdjęciami zarówno ze swojego życia prywatnego, jak i podbojów artystycznych. Teraz postanowiła podzielić się kolejną fotką, pod którą otrzymała szybkie pytanie od jednej z zaskoczonych fanek. Jaki kolor na ustach ma ukochana bramkarza Juventusu? Wiele jej sympatyczek również było ciekawych tej kwestii, ale pozostała ona niewyjaśniona.

Marina Łuczenko-Szczęsna jak zawsze zachwyca swoich fanów i swoje fanki nie tylko występami artystycznymi, ale i urodą. A bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny, może być wyłącznie dumny, że jego ukochana jest doceniana.

Ruszyli! 78 Tour de Pologne. Największy w Polsce wyścig kolarski zaczął się w tym roku na Placu Zamkowym w Lublinie.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany