GKS Katowice - Górnik Polkowice TV TRANSMISJA NA ŻYWO GDZIE OGLĄDAĆ GKS Katowice - Górnik Polkowice STREAM ONLINE LIVE

2020-07-01 17:17 CH
GKS Katowice
Autor: CyfraSprot GKS Katowice

GKS Katowice - Górnik Polkowice STREAM ONLINE LIVE GKS Katowice - Górnik Polkowice TV TRANSMISJA NA ŻYWO GKS Katowice - Górnik Polkowice GDZIE OGLĄDAĆ. Rywalizacja w czołówce tabeli II ligi nabiera rumieńców. GKS Katowice w poprzedniej kolejce zaliczył wpadkę, ale grający następnego dnia Widzew Łódź też przegrał swoje spotkanie, więc "GieKSa" może doskoczyć do głównego rywala w walce o awans. Dziś zagra z Górnikiem Polkowice. Właśnie ten zespół odebrał punkty Widzewowi w niedzielę. Gdzie obejrzeć GKS Katowice - Górnik Polkowice LIVE STREAM w INTERNECIE.

GKS Katowice - Górnik Polkowice STREAM ONLINE NA ŻYWO

Piłkarze GKS-u Katowice w poprzedniej kolejce przegrali 2:3 z rezerwami Lecha Poznań. W efekcie dali się wyprzedzić Górnikowi Łęczna. GKS spadł na 3. miejsce, ale sytuacja drużyny z Katowic wciąż jest niezła. To dlatego, że potknął się znowu również Widzew. Łodzianie ulegli 3:4 Górnikowi Polkowice. Właśnie z tą drużyną zmierzy się dzisiaj GKS Katowice. Polkowiczanie zajmują 8. miejsce i wciąż walczą o prawo gry w barażach o awans. W poprzedniej kolejce pokazali, że potrafią być bardzo groźnym przeciwnikiem. - Musimy z zimną krwią wykorzystywać wszystkie dogodne sytuacje. Nawet jak tracimy trzy bramki, to powinniśmy strzelić pięć, bo było na to wystarczająco dużo szans. Brak skuteczności wiele nas kosztował. Nie możemy się załamywać, zostało trochę grania i walczymy dalej - mówi Grzegorz Rogala oficjalnemu serwisowi GKS-u. - Do końca sezonu nie będziemy mieli żadnej taryfy ulgowej. Mierzymy się z naprawdę mocnymi zespołami. Walka będzie się toczyła do samego końca, więc pracujemy nad tym, co nie funkcjonuje tak jak powinno i skupiamy się na kolejnym rywalu - dodał obrońca GKS-u.

GKS Katowice - Górnik Polkowice TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz GKS Katowice - Górnik Polkowice w 29. kolejce II ligi zostanie rozegrany w środę 1 lipca 2020. Początek meczu GKS Katowice - Górnik Polkowice o godzinie 18. Brak transmisji tv, ale dostęp do streamu online z meczu można wykupić na stronie https://live.slaskie.tv/ Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Najnowsze