Super Bowl 2023

Gwiazdor ma za żonę zjawiskową blondynkę. Patrick Mahomes poślubił piękność, Brittany wspiera go w Super Bowl

2023-02-12 22:01

Już dziś w nocy Super Bowl! Na ten mecz czeka cały świat - nie tylko te kraje, w których na co dzień zainteresowanie futbolem amerykańskim jest duże. Jedną z gwiazd Super Bowl 2023 ma być Patrick Mahomes. Gwiazdor Kansas City Chiefs ma zjawiskową żonę. Piękna Brittany z pewnością mocno będzie trzymać za niego kciuki podczas najważniejszego meczu tego roku.

Niedzielny Super Bowl będzie pierwszym w historii, w którym wystąpi dwóch czarnoskórych rozgrywających. W 57. finale ligi futbolu amerykańskiego NFL o tytuł będą walczyć Kansas City Chiefs Patricka Mahomesa i Philadelphia Eagles Jalena Hurtsa. Mahomes, który w czwartek po raz drugi w karierze został uznany najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) sezonu, jest jednym z zaledwie trzech czarnoskórych quarterbacków z triumfem w Super Bowl. Chiefs do tytułu poprowadził w 2020 roku, a w przegranym finale wystąpił także rok później.

Super Bowl 2023: Tyle Rihanna zarobi za występ w przerwie meczu! Będziesz w szoku

Patrick Mahomes ma piękną partnerkę. Będzie go wspierać w Super Bowl

Patrick Mahomes poznał swoją ukochaną w liceum. Brittany, która jest obecnie jego żoną, także zajmowała się aktywnie sportem - futbolem, ale nie amerykańskim. We wrześniu 2020 roku para poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Para wzięła ślub w marcu 2022 roku. W listopadzie 2022 roku na świat przyszedł ich syn.

Zobacz zdjęcia żony Patricka Mahomesa w galerii poniżej.

Sonda
W jaki sposób będziesz oglądać Super Bowl 2023?
Najnowsze