Ile zarobiła ZAKSA w Lidze Mistrzów PREMIE NAGRODY PIENIĘŻNE Siatkówka Liga Mistrzów PREMIE

Ile zarobiła ZAKSA w Lidze Mistrzów PREMIE NAGRODY PIENIĘŻNE Siatkówka Liga Mistrzów PREMIE
Autor: CEV Ile zarobiła ZAKSA w Lidze Mistrzów PREMIE NAGRODY PIENIĘŻNE Siatkówka Liga Mistrzów PREMIE

Ile zarobiła ZAKSA w Lidze Mistrzów PREMIE NAGRODY PIENIĘŻNE Siatkówka ZAKSA Ile zarobiła w Lidze Mistrzów PIENIĄDZE. Te sumy robią już niezłe wrażenie. Zaksa Kędzierzyn zarobiła w Lidze Mistrzów już naprawdę duże pieniądze. Premie w siatkarskiej Lidze Mistrzów nie są oczywiście tak imponujące jak w piłce nożnej, ale i tak było o co walczyć. W finale Ligi Mistrzów Zaksa walczyła z włoskim Trentino i stawką było nie tylko miejsce w historii, ale też duże pieniądze. Jakie są premie w Lidze Mistrzów SIATKÓWKA? Ile zarobiła ZAKSA w LM? PREMIE w Lidze Mistrzów siatkówka.

Liga Mistrzów PREMIE Ile zarobiła ZAKSA Liga Mistrzów NAGRODY PIENIĘŻNE

Zaksa Kędzierzyn zarobiła w Lidze Mistrzów duże pieniądze. Ile zarobiła ZAKSA w Lidze Mistrzów? Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) płaci nieźle najlepszym czterem zespołom Ligi Mistrzów, ale trzeba pamiętać, że kluby też ponoszą koszty uczestnictwa. Zwycięzca rozgrywek, których Superfinał zaplanowano na 1 maja w Weronie, zainkasuje 500 000 euro, finalista zgarnie połowę tej kwoty, a dwaj półfinaliści – po 125 000 euro. Zaksa jest już zatem pewna, że w najgorszym razie wzbogaci się właśnie o 250 tys. euro. A jeżeli pokona Trentino, zgarnie za wygranie Ligi Mistrzów pół miliona euro. Do tego dojdą dotychczasowe premie kędzierzynian zarobione w rozgrywkach: 60 000 euro za komplet zwycięstw w fazie grupowej, 17 000 euro za mecze ćwierćfinałowe i 20 000 euro za pokonanie w półfinale Zenitu Kazań. Łącznie daje to nieco ponad 220 000 euro. Rzecz jasna, klub musi odliczyć koszty organizacyjne, związane z przeprowadzeniem meczów i podróżami (w tym roku przejazdów było jednak o wiele mniej), oraz wpisowe. Zatem realnie ta suma będzie niższa. A zatem podsumujmy: jeżeli Zaksa wygra całą Ligę Mistrzów, na jej konto wpłynie ok. 570 000 euro (2,6 mln zł).

Ile zarobiła ZAKSA w Lidze Mistrzów PREMIE NAGRODY PIENIĄDZE

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze