Jacek Wójcik

i

Autor: Instagram Jacek Wójcik

Jacek z Królowych Życia TTV znowu to zrobił! Już nie mógł dłużej wytrzymać, lawina komentarzy

2022-03-28 20:12

Jacek Wójcik z Królowych Życia TTV jest postacią z pewnością nieszablonową. Jego perypetie w popularnym programie telewizyjnym śledzą każdego miesiąca tysiące, jeśli nie miliony widzów. Jacek cieszy się ogromnym poważaniem wśród fanów, którzy jego najnowsze zdjęcie postanowili skomentować wprost lawinowo. Okazało się, że bohater telewizyjnego show nie mógł długo wytrzymać bez prawdziwego wysiłku.

Jacek Wójcik już wielokrotnie dał się poznać jako człowiek o wielu pasjach. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów "Królowe Życia", który emitowany jest na antenie TTV, znany jest m.in. z przygód u boku charyzmatycznej Dagmary Kaźmierskiej. Jednak publika, szczególnie ta z Dolnego Śląska, poznała go już wcześniej. Jacek Wójcik w przeszłości był bowiem świetnie zapowiadającym się sportowcem. Już na pierwszy rzut oka widać, że wysiłek fizyczny nie jest mu obcy. Potężnie zbudowany mężczyzna próbował swoich sił choćby w kulturystyce czy podnoszeniu ciężarów. Od jakiegoś czasu internauci mogą śledzić jego postępy w powrocie do formy. Choć ostatnio zdjęć z treningów było jakby mniej, to jednak medialna osobowość długo nie wytrzymała bez ostrego wycisku.

Jacek Murański bezlitośnie przejechał się po Popku. Gwiazdor FAME MMA nie zostawił na raperze suchej nitki

Jacek Wójcik pokazał zdjęcie z kolejnego treningu

Choć lata mijają nieubłaganie, to Jacek Wójcik nie zamierza odpuszczać. W telewizyjnym programie "Królowe Życia" mogliśmy kilka razy oglądać jego podejścia do powrotu do formy. Często jednak bohaterowi show TTV brakowało samozaparcia i zdarzało mu się łamać podstawowe zasady diety. W ostatnich miesiącach, za pośrednictwem Instagrama, dowiedzieliśmy się, że hartu ducha jednak mu nie brakuje.

Wójcik taśmowo publikował kolejne fotki z treningów, które momentami sprawiały, że brakowało mu aż tchu. Ciężkie biegowe ćwiczenia miały zapewnić mu odpowiednią kondycję. Jednak po jakimś czasie takich zdjęć zaczęło się pojawiać trochę mniej. Niektórzy mogli zwątpić już w idola, ale ten wrócił ze zdwojoną siłą. Na portalu społecznościowym pokazał zdjęcie z wyczerpującego spaceru.

"Dzisiaj w ramach szukania wiosny konkretna wędrówka po górkach Kotliny Kłodzkiej. Jakby ktoś chciał się ze mną wybrać na taką wycieczkę to piszcie może uskutecznimy coś w lecie" - napisał po wysiłku w ciepły i słoneczny dzień.

Nie do wiary, co zrobił Robert Burneika z piłką. To się w głowie nie mieści, gdzie są prawa fizyki?!

Lawina komentarzy pod zdjęciem Jacka Wójcika

Nie po raz pierwszy zdjęcie Jacka Wójcika na Instagramie wywołało ogromny szum. Fani zaczęli ochoczo je komentować, by po chwili zasypać wręcz profil bohatera "Królowych Życia" swoimi opiniami. Większość z nich była bardzo pozytywna i motywowała idola do dalszych wysiłków w drodze do wymarzonej formy. "Super, pogoda dopisuje trzeba łapać witaminy" - czytamy między innymi na profilu gwiazdy TTV. "Super wyglądasz Jacku" - chwalił Wójcika inny z fanów. "Marzenie iść z panem na spacer" - dodano dalej.

Jak mieszka Jacek Wójcik? Zobaczcie te zdjęcia w galerii poniżej!

Arkadiusz Wrzosek po skandalu na GLORY. Walkę przerwała bójka kiboli | Andrzej Kostyra
Najnowsze