Jak ćwiczyć w domu? Jak zachować sylwetkę ćwicząc w domu [PORADNIK]

2020-03-24 19:32 MSo
Jak ćwiczyć w domu? Jak zachować sylwetkę ćwicząc w domu
Autor: CyfraSport Jak ćwiczyć w domu? Jak zachować sylwetkę ćwicząc w domu

Pandemia koronawirusa nie zostawia wyboru - ci, którzy chcieliby wyskoczyć na siłownię, wspólną przejadżkę rowerem czy jakąkolwiek inną aktywność fizyczną są skazani na trenowanie w domu. Pod własnym dachem także da się ćwiczyć i zachować dobrą sylwetkę. Jak to zrobić?

Pandemia koronawirusa niemal całkowicie zablokowała cały świat! Odwołano większość imprez, w wielu krajach wprowadzono stan wyjątkowy, a w innych znacząco ograniczono swobodę przemieszczania się. Wszystko, by jak najszybciej uporać się z szalejącym COVID-19. Niestety, dla wielu aktywnych na co dzień osób to znacząco uniemożliwia dalsze treningi na siłowniach - czy to tych na świeżym powietrzu, czy w budynkach.

Skutecznie można trenować także we własnym domu. Na szczęście sposobów na utrzymanie formy jest naprawdę dużo - w sieci jest pełno treningów, które pozwolą utrzymać ciało w odpowiedniej formie. Wystarczy odpowiednio wykorzystać ciężar własnego ciała, by po pewnym czasie cieszyć się wymarzoną sylwetką! Poniżej zaprezentujemy kilka ćwiczeń, będących przydatnymi w takim treningu.

Poradnik: Jak trenować w domu? Najlepsze ćwiczenia na brzuch w domu

Jak ćwiczyć w domu bez sprzętu? Poradnik jak prawidłowo robić pompki

Poradnik: Jak ćwiczyć w domu? Najlepsze ćwiczenia na nogi w domu