Pogrzeb Kacpra Tekielego

i

Autor: PAPARA26

Poruszająca scena

Justyna Kowalczyk ze łzami w oczach pożegnała Kacpra Tekielego. Poruszająca scena na cmentarzu

2023-05-30 17:56

Justyna Kowalczyk brała udział w ceremonii pogrzebowej swojego męża, Kacpra Tekielego. Polska sportsmenka bardzo przeżyła pożegnanie ukochanego mężczyzny, co ma swoje potwierdzenie w zdjęciach. Na jaw wyszła fotografia na której spostmenka żegna zmarłego ze łzami w oczach. Wyjątkowo poruszające sceny.

Byliśmy świadkami wyjątkowo poruszającej uroczystości. Dnia 30 maja 2023 roku miał miejsce pogrzeb męża Justyny Kowalczyk, Kacpra Tekielego, który zginął w trakcie wyprawy górskiej. W trakcie pożegnania zmarłego sportowca byliśmy świadkami poruszających scen i wypowiedzi, a Kowalczyk nie mogła powstrzymać łez. Mamy poruszające zdjęcie.

Pogrzeb Kacpra Tekielego. Justyna Kowalczyk nie mogła powstrzymać łez

W trakcie ceremonii pogrzebowej z ust Justyny Kowalczyk padło wiele poruszających słów. Jak przekonywała sportsmenka, mimo tragicznych okoliczności śmierci swojego męża, była szczęściarą, że mogła mu towarzyszyć w jego podróżach. Podziękowała także za pomóc przyjaciół, którzy przyjechali pomóc jej szukać męża.

- Chciał wejść na wszystkie czterotysięczniki przed "czterdziestką". Jestem szczęściarą, że mogłam mu towarzyszyć w tym wszystkim i być obok niego. Miałam czas się z nim pożegnać. Ma wspaniałych przyjaciół. Nigdy nie zapomnę, jak rzuciliście wszystko i pojechaliście szukać mojego męża - powiedziała Kowalczyk.

Na samym pożegnaniu nie zabrakło łez ze strony sportsmenki. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze