KATASTROFA samolotu z drużyną piłkarską! POTWORNE ZDJĘCIA z miejsca wypadku, są ofiary śmiertelne

2021-01-24 18:14 kkn
Rozbity samolot
Autor: Twitter/Brenno Beretta

Tragiczne wiadomości nadeszły z Brazylii w niedzielne popołudnie. W kraju z Ameryki Południowej doszło bowiem do wielkiego dramatu. Niewielki samolot z członkami klubu Palmas Futebol e Regatas rozbił się. Na pokładzie było pięć osób związanych z tym zespołem, w tym prezes klubu. Nikt nie przeżył katastrofy.

O gigantycznym dramacie informują media z Brazylii. Według doniesień dziennikarzy kilku członków zespołu Palmas Futebol e Regatas miało dotrzeć do miejscowości Goiania. Tam miał się bowiem odbyć mecz w ramach rozgrywek Copa Verde, gdzie Palmas mieli zmierzyć się z Vila Nova FC. Niestety do spotkania nie doszło, a powodem tego była potworna katastrofa.

MASZYNA się nie zatrzymuje! Lewandowski z kolejną bramką w Bundeslidze! [WIDEO]

Arkadiusz Milik zarobi w Marsylii FORTUNĘ. Kwota szokuje | Futbologia

Pięciu członków klubu Palmas podróżowało niewielkim samolotem. Byli to mianowicie prezes Lucas Meitas, a także czterech zawodników. Lucas Praxedes, Ranule, Marcus Molinari oraz Guilherme Noe i sternik Palmas Futebol e Regatas nie mieli szans na przeżycie katastrofy. Samolot rozbił się i został z niego tylko szkielet, który stanął w płomieniach.

Wielki CIOS wymierzony w Krzysztofa Piątka. Zrobili mu to kolejny raz, aż PRZYKRO!

W sieci od razu pojawiły się nagrania i zdjęcia z miejsca katastrofy, które są naprawdę straszne. Na razie za wcześnie jest, aby podano przyczyny tego tragicznego wypadku. Spraw będzie badana przez specjalistów. Kondolencje i słowa wsparcia dla rodzin i bliskich ofiar katastrofy płynął z całego świata.

Najnowsze