Kibice chcieli SKATOWAĆ sędziów, a drużyna odjechała WOZEM DLA KONI! Dantejskie sceny [WIDEO]

2019-11-19 16:01 MD
Zadyma po meczu Pucharu Peru
Autor: YouTube Zadyma po meczu Pucharu Peru

Do niesamowicie gorszących scen doszło po meczu Pucharu Peru. Po końcowym gwizdku fani Deportivo Garcilaso byli tak wściekli, że odpadli z rozgrywek po starciu z Deportivo Llacuaba, że wbiegli na murawę i postanowili wylać swoją złość. Sędziowie musieli opuścić murawę w eskorcie policji, zaś drużyna gości oddaliła się ze stadionu w... ciężarówce do przewożenia koni!

Latynosi są znani ze swojego impulsywnego podejścia do życia i futbolu, ale tym razem przekroczono wszelkie granice. Kibice gospodarzy byli wściekli, że po dwumeczu nie dostali się do fazy finałowej krajowego pucharu. W pierwszym pojedynku przegrali bowiem 0:2, zaś w rewanżu nie potrafili odrobić strat i tylko zremisowali 1:1. Łącznie ulegli zatem przeciwnikom 1:3 i stało się jasne, że ze spełnienia marzeń fanów nic nie wyszło.

Po końcowym gwizdku sympatycy Deportivo Garcilaso wpadli na murawę, gdzie rozpoczęła się regularna bitwa. Zawodnicy obu zespołów musieli szybko uciekać przed rozjuszoną publiką, oberwało się także sędziom. Jeden z nich otrzymał cios piłką w głowę, a cała trójka opuszczała miejsce spotkania w znacznej eskorcie policji. Oberwał także bramkarz starający się uspokoić rozjuszony tłum.

Co ciekawe, ekipa gości - Deportivo Llacuaba - musiała opuścić stadion w... wozie przeznaczonym do transportu koni! Klubowy autokar został bowiem zniszczony przez miejscowych kibiców i był niezdatny do użytku.

Gospodarzy feralnego pojedynku czeka teraz z pewnością surowa kara ze strony Peruwiańskiego Związku Piłki Nożnej.