Kiedy otworzą kluby fitness? NOWE OBOSTRZENIA. Konferencja premiera 21.11 KLUBY FITNESS SIŁOWNIE. Kiedy otworzą siłownie?

2020-11-21 10:33
Siłownia
Autor: AP Siłownia

Kiedy otworzą kluby fitness? NOWE OBOSTRZENIA. Konferencja premiera 21.11 KLUBY FITNESS SIŁOWNIE. Kiedy otworzą siłownie? Mateusz Morawiecki NOWE ZASADY kluby fitness siłownie PANDEMIA koronawirus. W sobotni poranek, 21 listopada, odbyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego. Szef rządu wypowiedział się na temat zasad w walce z pandemią koronawirusa. Poruszył także wątek klubów fitness i siłowni. KLUBY FITNESS SIŁOWNIE OBOSTRZENIA.

KLUBY FITNESS I SŁOWNIE - KIEDY OTWORZĄ?

W obecnych czasach chyba żadnemu przedsiębiorcy nie żyje się łatwo. Niektórzy mają jednak jeszcze trudniej niż inni. Do branż najmocniej poszkodowanych przez wybuch pandemii koronawirusa COVID-19 z pewnością należy cały świat fitness - siłownie oraz kluby, w których można zadbać o swoją sylwetkę, oddać aktywnościom i po prostu poruszać. W ostatnich tygodniach rząd Polski zadecydował, że konieczny jest powrót do wielu obostrzeń znanych z wiosny, kiedy pandemia była dopiero w początkowym stadium. A wśród tych zasad widnieje także zamknięcie siłowni i klubów fitness, co dla właścicieli takich przybytków oznacza spore kłopoty i generuje ogromne straty finansowe.

SIŁOWNIE NOWE OBOSTRZENIA

W sobotę, 21 listopada o poranku odbyła się konferencja prasowa z udziałem premiera Polski, Mateusza Morawieckiego. Szef rządu poinformował o aktualnej sytuacji kraju w walce z pandemią koronawirusa. Poruszył także wątek branży fitness i nie pozostawił złudzeń, jak będzie wyglądała jej przyszłość w najbliższych tygodniach. Niestety, Prezes Rady Ministrów nie miał dobrych wiadomości dla wszystkich przedsiębiorców oraz klientów liczących na odmrożenie tej działki gospodarki...

KLUBY FITNESS SIŁOWNIE CZY OTWARTE

Premier Mateusz Morawiecki poinformował, że branża fitness pozostanie w zamknięciu co najmniej do 27 grudnia, a więc przez kolejnych miesiąc. Wizyty w siłowniach i klubach fitness do świąt Bożego Narodzenia są zatem wykluczone.

Super Raport 20.11 (Goście: Leszek Miller - były premier, Prof. Jerzy Stępień - były I Prezes TK oraz Maciej Karczyński - były rzecznik KSP i ABW)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze