Korona Kielce - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Korona - ŁKS STREAM ONLINE LIVE 24.04

2021-04-24 12:35 Michał Chojecki
Korona Kielce
Autor: Korona Kielce

Korona Kielce - ŁKS Łódź TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Korona - ŁKS STREAM ONLINE LIVE 24.04. W poprzednim sezonie Korona Kielce i ŁKS Łódź walczyły o ligowe punkty w Ekstraklasie. Po spadku miały szybko wrócić do elity, ale Korona spisuje się bardzo przeciętnie i ostatnio zmieniła trenera, a ŁKS też pogubił punkty, wygrywając tylko jedno z ostatnich pięciu spotkań i mocno komplikując swoją sytuację w tabeli. Dziś dwaj spadkowicze powalczą godzinie 12.40 w Kielcach. I liga: Korona - ŁKS TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Korona - ŁKS LIVE STREAM ONLINE 24.04.

Korona - ŁKS TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz dzisiaj 24.04

Korona Kielce przed meczem z ŁKS-em Łódź zajmuje 12. miejsce w tabeli. Zwolnionego trenera Macieja Bartoszka zastąpił niedawno Dominik Nowak. W ostatnim spotkaniu zespół z Kielc znów rozczarował, przegrywając 0:1 z Odrą Opole. ŁKS Łódź po dobrym początku sezonu ostatnio złapał wyraźną zadyszkę. Podopieczni trenera Ireneusza Mamrota wygrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań. W tabeli zajmują teraz 4. miejsce i bardzo potrzebują punktów. - Czasu nie da się cofnąć. Trzeba teraz zakasać rękawy, dobrze popracować i zrobić wszystko, żeby w Kielcach zdobyć punkty - mówił Arkadiusz Malarz, bramkarz i jeden z liderów ŁKS-u. - Teraz jest pod górę, ale zrobimy wszystko, żeby wyszło dla nas słońce - dodał Malarz. Korona Kielce rozostała się z trenerem Maciejem Bartoszkiem. Zastąpił go doskonale obeznany z I-ligowyi realiami Dominik Nowak. - Myślę, że trudno odpowiedzieć na pytanie o to, czego można spodziewać się po Koronie i w związku z tym musimy umieć reagować na boisku. Nowy trener nie miał dużego wpływu na ich ostatni mecz. Teraz przepracował z zespołem cały tydzień i będzie wdrażał swoje pomysły. Analizujemy Koronę, ale skupiamy się przede wszystkim na sobie - stwierdził Ireneusz Mamrot, trener ŁKS-u.

Korona - ŁKS STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE

Mecz Korona Kielce - ŁKS Łódź w 26. kolejce I ligi zostanie rozegrany w sobotę 24 kwietni 2021. Początek spotkania Korona Kielce - ŁKS Łódź o godzinie 12.40. Transmisja tv na żywo z meczu Korona Kielce - ŁKS Łódź na antenie Polsatu Sport. Stream online live z meczu Korona Kielce - ŁKS Łódź w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze