Korona Kielce - Zagłębie Lubin STREAM ONLINE NA ŻYWO Pucharu Polski: Korona - Zagłębie STREAM LIVE w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Korona - Zagłębie TRANSMISJA TV

2019-09-24 12:16 MD
Adnan Kovacević
Autor: CyfraSport Adnan Kovacević

Korona Kielce - Zagłębie Lubin STREAM ONLINE NA ŻYWO. Puchar Polski: Korona - Zagłębie LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie oglądać mecz Korony Kielce z Zagłębiem Lubin TRANSMISJA ONLINE 24.09.2019 NA ŻYWO w INTERNECIE. Mecz Korona Kielce - Zagłębie Lubin LIVE ONLINE. Już na etapie 1/32 finału Pucharu Polski dojdzie do kilku pojedynków wewnątrz PKO Ekstraklasy. Takim starciem będzie to na Suzuki Arenie, gdzie Korona Kielce podejmie Zagłębie Lubin. Mecz Korona Kielce - Zagłębie Lubin TV TRANSMISJA NA ŻYWO STREAM LIVE ONLINE. Gdzie oglądać mecz Korona - Zagłębie w INTERNECIE?

Korona Kielce - Zagłębie Lubin STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA w INTERNECIE

Zarówno w Koronie, jak i w Zagłębiu, w ostatnim czasie doszło do zmiany na stanowisku szkoleniowca. Kielczan objął Mirosław Smyła, natomiast ekipę lubinian prowadzi teraz Martin Sevela. Obaj trenerzy bez wątpienia przede wszystkim chcą się skupić na poprawie ligowej sytuacji swoich drużyn. Starcie w Pucharze Polski będzie jednak stanowiło dla nich znakomitą okazję, aby lepiej poznać szeroką kadrę swoich nowych zespołów i niektórych piłkarzy wykorzystać być może także w Ekstraklasie.

Żółto-czerwoni zmierzyli się z Miedziowymi w Pucharze Polski ostatnio w ćwierćfinale sezonu 2017/2018. Wówczas ograli ich w dwumeczu 3:0 - 1:0 w Lubinie i 2:0 w Kielcach.

Korona Kielce - Zagłębie Lubin STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA w INTERNECIE

Mecz Korona Kielce - Zagłębie Lubin odbędzie się 24 września. TRANSMISJI TV NA ŻYWO z meczu Korona Kielce - Zagłębie Lubin nie przeprowadzi żadna stacja telewizyjna. Nie będzie dostępny również żaden stream online. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze