Kubica złapał za nożyczki i skierował je do głowy mechanika. Mężczyzna zamarł z przerażenia, wszystko nagrały kamery

2021-05-12 13:12 Mateusz Wysokiński
Robert Kubica
Autor: SE Robert Kubica

Robert Kubica został uwieczniony na nagraniu teamu Alfa Romeo. Były kierowca Formuły 1 jest zaproszony na testowanie opon przez firmę Pirelli. W trakcie zajęć na torze Catalunya w Barcelonie Polak pokazał swoje wielkie poczucie humoru. Do sieci dostało się nagranie, na którym grozi on mechanikowi teamu obcięciem włosów. Nagranie stało się prawdziwym hitem, a Polak stał się prawdziwym bohaterem mediów społecznościowych.

Robert Kubica jest obecnie na specjalnych testach teamu Alfa Romeo i Pirelli. Polski kierowca wrócił do bolidu Formuły 1 i widać, że całkowicie poprawiło mu to humor. Polak wprost tryska świetnym nastrojem na torze Catalunya w Barcelonie i jest bardzo zaangażowany w działania testowe opon włoskiej firmy. W trakcie przebywania z mechanikami teamu doszło do zabawnej sytuacji, która została uwieczniona na kamerach. Polak chwycił nożyczki i zbliżył się do twarzy jednego z mechaników. Nagranie stało się prawdziwym hitem portali społecznościowych.

Robert Kubica szczęśliwy na torze Catalunya. Zachowanie Polaka zostało nagrane przez kamery

Były kierowca teamu BMW-Sauber nie ma już co prawda większych szans na powrót do ścigania się na torach Formuły 1, ale wciąż bardzo dobrze czuje się w otoczeniu bolidów i specyficznej atmosfery, wydzielanej przez najważniejsze wyścigi na świecie. Sportowiec, który przebywa obecnie na testach opon firmy Pirelli, nawiązał bardzo dobre relacje z całym teamem, który zajmuje się jak najwłaściwszym przeprowadzeniu badań. Widać to po nagraniu, które stało się prawdziwym hitem internetu. 

Robert Kubica znów na torze F1! Polak realizuje ważne zadanie dla swojego teamu

Polski kierowca całkowicie niespodziewanie złapał za nożyczki i zaczął je zbliżać do fryzury jednego z mechaników obecnych na testach na torze Catalunya. Widać było, że mechanik lekko boi się utraty swojej fryzury, ale też zdaje sobie sprawę z faktu, że Polak się z niego naśmiewa. Samo nagranie zostało zobaczone przez tysiące internautów, a team Alfy Romeo w dość zabawny sposób odniósł się do zachowania Polaka sugerując, że ten powinien zająć się prowadzeniem działalności fryzjerskiej.

- Potrzebujesz zmiany stylu? Zadzwoń do Roberta - zażartowała z całej sytuacji Alfa Romeo

Robert Kubica zamknął rozdział w Formule 1. Startuje w innych rajdach

Mimo że w mediach raz po raz pojawiają się plotki, że Kubica wróci na tory Formuły 1, to niewiele na to wskazuje. W dużej mierze dlatego, że zawodnik ma dość dobrą pracę w roli kierowcy testowego teamu Alfa Romeo, a także poświęcił się rajdom terenowym, które od zawsze były jego pasją. Obecnie, Polak jest twarzą belgijskiego teamu W Rancing Team, który startuje w wyścigach z serii  European Le Mans Series.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze