Legia II Warszawa - Piast Gliwice TV TRANSMISJA NA ŻYWO Puchar Polski: Legia II - Piast STREAM LIVE ONLINE GDZIE OGLĄDAĆ Legia II - Piast Na jakim programie PP

2019-12-03 16:55 CH
Legia II Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO
Autor: cyfrasport Legia II Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO

Legia II Warszawa - Piast Gliwice TV NA ŻYWO TRANSMISJA Puchar Polski: Legia II - Piast STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz Legia II - Piast w PP Na jakim programie TRANSMISJA TV. Przed nami ciąg dalszy emocji w Pucharze Polski. Czas na 1/8 finału. Pierwszy mecz w tej fazie PP to starcie rezerw Legii Warszawa z Piastem Gliwice, mistrzem Polski. Spotkanie zostanie rozegrane w podwarszawskich Ząbkach. Jaki skład na ten mecz wystawi trener Piasta Waldemar Fornalik? Puchar Polski Legia II - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE Gdzie obejrzeć mecz Legia II - Piast TRANSMISJA TV NA ŻYWO.

Puchar Polski: Legia II - Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać STREAM ONLINE

Rewelacyjne rezerwy Legii Warszawa doszły aż do 1/8 finału Pucharu Polski. W nagrodę zagrają z mistrzem Polski. Piast Gliwice do tego spotkania przystępuje po bolesnej klęsce w Ekstraklasie. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika przegrali aż 0:3 ze Śląskiem Wrocław i to na własnym stadionie. Ciekawe, w jakim składzie mistrz zagra dzisiaj w Ząbkach, gdzie Legia II rozgrywa spotkania w roli gospodarza. Rezerwy Legii na co dzień występują w III lidze (grupa I) i tydzień temu rozegrały ostatnie ligowe spotkanie przed zimową przerwą. Teoretycznie powinni być zatem wciąż w rytmie meczowym. W tabeli grupy I III ligi Legia II zajmuje 3. miejsce. - Do mojej dyspozycji nie będzie Jakuba Czerwińskiego oraz Tiago Alvesa, który ma uraz, wykluczający go z tego spotkania. Zobaczymy jak to się rozwinie. Pozostali zawodnicy są zdrowi - mówi w rozmowie z oficjalnym serwisem Piasta trener Waldemar Fornalik. - Bardzo poważnie traktujemy te rozgrywki. W Siedlcach wystąpili zawodnicy, którzy nie grali często w lidze, ale mimo to, był to mocny zespół. Teraz będzie podobnie, ale zagrają również ci, którzy wystąpili w sobotę. Jakościowo będzie to silna drużyna - zapowiada trener Fornalik.

Legia II - Piast STREAM ONLINE Gdzie oglądać Puchar Polski TV NA ŻYWO

Dla młodych piłkarzy Legii II Warszawa starcie z Piastem Gliwice to wielkie święto i okazja do sprawdzenia się w meczu z czołowym zespołem z Ekstraklasy. - Dla młodych zawodników tego zespołu będzie to szansa promocji i pokazania się z jak najlepszej strony nie tylko opinii publicznej, ale również w samym klubie - mówi trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik. - Będą chcieli udowodnić, że warto na nich stawiać i można na nich liczyć. Na pewno nie zabraknie ambicji i zaangażowania, więc na taki mecz się przygotowujemy - dodaje Fornali, który wierzy, że jego zespół zareaguje pozytywnie po klęskach 0:3 ze Śląskiem i Lechem. - Okoliczności tych spotkań były przedziwne, bo do momentu otwarcia obu tych meczów mogliśmy i powinniśmy prowadzić, ale tak się nie stało. Z Lechem mieliśmy jedną, a ze Śląskiem cztery stuprocentowe sytuacje. Nie ma co ukrywać, ale w sobotę po drugiej bramce stanęliśmy. Po pierwszym golu drużyna dobrze zareagowała, atakowała i miała okazje, a później przyszło drugie trafienie, które podcięło nam skrzydła - mówi Fornalik.

Legia II - Piast TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć Puchar Polski

Mecz Legia II Warszawa - Piast Gliwice w 1/8 Pucharu Polski zostanie rozegrany we wtorek 3 grudnia 2019. Początek meczu Legia II Warszawa - Piast Gliwice w PP o godzinie 17.45 w Ząbkach. Prawa do transmisji telewizyjnych na żywo z rozgrywek Pucharu Polski ma Polsat Sport. Transmisja z meczu Legia II Warszawa - Piast Gliwice na antenie Polsatu Sport. Stream online w usłudze Ipla.

Najnowsze