Lewandowska zdradziła sekret wyboru imion swoich córek. To imię ma dla niej wyjątkowe znaczenie

2021-04-12 15:27 Mateusz Sobiecki
Tak mieszka Robert Lewandowski
Autor: Instagram / Robert Lewandowski Tak mieszka Robert Lewandowski

Rodzina Roberta i Anny Lewandowskich to wzór dla wielu Polaków. Ciężka praca doprowadziła ich do ogromnego sukcesu. Mimo to, nigdy nie zapomnieli o tym, jak wiele w ich życiach odgrywa rodzina. Za pośrednictwem Instagrama najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce zdradziła skąd takie, a nie inne imiona dla dziewczynek. Jedno z nich ma dla Ani wyjątkowe znaczenie. Tego o niej nie wiedziało wielu!

Anna i Robert Lewandowscy są ostatnio wyjątkowo aktywni w mediach społecznościowych. Małżonkowie spędzają więcej czasem razu po kontuzji kapitana reprezentacji Polski. Ten spędza wiele czasu nie tylko z ukochaną, ale także swoimi ukochanymi córeczkami. "Lewa" skorzystała z dodatkowej wolnej chwili i przygotowała dla swoich fanów sesję Q&A. Nie brakowało odpowiedzi na interesujące rodzinne pytania - wśród nich pojawiło się także to o wybór imion dla ich córeczek, Klary i Laury. Okazuje się, ż jedno z nich ma zwłaszcza dla trenerki fitness bardzo duże znaczenie. Patronuje bieliźniarkom, hafciarkom oraz praczkom i osobom chorym na oczy! Jest związane także z radiem, telewizją i... malarzami. Skąd wybór imion Klara i Laura? Sprawdźcie informacje w galerii poniżej!

Tak mieszka Robert Lewandowski. Szalony pomysł na ścianie. ZDJĘCIA jakich jeszcze nie było

Klara i Laura Lewandowskie to siostrzyczki. Starsza z rodzeństwa dokładnie dba o młodszą siostrę i wspiera ją w pierwszych krokach stawianych na świecie. Dziewczynki niedługo będą obchodziły kolejno czwarte i pierwsze urodziny!

AFERA w Borussii Dortmund. Młodemu piłkarzowi kompletnie odbiło. Interweniowała policja

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze