ŁKS Łódź - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż ŁKS - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 20.06

2021-06-20 19:56
ŁKS Łódź - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż ŁKS - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 20.06
Autor: CyfraSport ŁKS Łódź - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż ŁKS - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 20.06

ŁKS - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać baraż ŁKS - Górnik Łęczna STREAM ONLINE LIVE 20.06 Baraż ŁKS - Górnik Łęczna w TV Na jakim programie ŁKS - Górnik Łęczna STREAM LIVE w INTERNECIE IPLA. Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmują Górnik Łęczna w finale baraży o awans do Ekstraklasy. Wszystko rozstrzygnie się dzisiaj, a mecz rozegrany zostanie w Łodzi, bo ŁKS zakończył sezon wyżej w tabeli niż ich dzisiejsi rywale. Kto awansuje do Ekstraklasy - ŁKS czy Górnik Łęczna? Baraż ŁKS - Górnik Łęczna TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż ŁKS - Górnik Łęczna LIVE STREAM ONLINE 20.06.

ŁKS - Górnik Łęczna TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć baraż dzisiaj w TV 20.06

Piłkarze ŁKS-u Łódź i Górnika Łęczna już dzisiaj zagrają finałowy baraż o awans do Ekstraklasy. W półfinałach obie drużyny pokonały na wyjeździe rywali. ŁKS ograł 1:0 Arkę Gdynia, a Górnik Łęczna dość niespodziewanie pokonał po serii rzutów karnych GKS Tychy (po dogrywce było 1:1). - Takie zwycięstwo buduje atmosferę w drużynie i dodaje pewności siebie. Został nam finał w Łodzi. Tam będzie jeszcze trudniej - stwierdził Aleksander Jagiełło, pomocnik Górnika, Aleksander Jagiełło. - W naszych ostatnich meczach widać dużą lepszą grę. Widać, że jesteśmy drużyną. Każdy za każdego oddaje serce. W środę wróciliśmy z dalekiej podróży. Wielu by się poddało, ale nie my. Został jeszcze jeden krok – dodał Michał Mak, czyli strzelec bramki w meczu z GKS-em.

ŁKS - Łęczna LIVE STREAM w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

ŁKS Łódź gra finałowy baraż u siebie i liczy na wsparcie kibiców. - W zespole jest pełna koncentracja i świadomość, że został nam do wykonania jeszcze jeden krok - mówi trener ŁKS-u Marcin Pogorzała przed niedzielnym finałem barażów. - Po zwycięstwie nad Arką była chwila radości, ale teraz już myślimy o finałowym meczu. Marzyliśmy o tym, żeby ten ostatni mecz zagrać na własnym boisku ze swoimi kibicami i to się spełniło. Teraz piłka jest po naszej stronie i musimy ten atut wykorzystać. Łęczna to bardzo dobry zespół, groźny, mają swoje atuty. Potrafią tworzyć sytuację bramkowe, co pokazali także w ostatnim meczu z Tychami - dodał trener Marcin Pogorzała. Spróbujemy rozegrać lepsze spotkanie niż w Gdyni. Zamierzamy przejąć inicjatywę od początku spotkania i narzucić rywalowi swoje warunki gry – zapowiedział szkoleniowiec ŁKS-u.

ŁKS - Górnik Łęczna STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE 20.06

ŁKS i Górnik Łęczna w tym sezonie zagrają po raz trzeci. W Łodzi ŁKS wygrał 3:1, a w Łęcznej górą był Górnik, który pokonał łodzian 2:0. - Czeka nas finał 1 ligi. Jedziemy do Łodzi z dobrą motywacją i czystą głową. To będzie mecz o wszystko - mówi Maciej Gostomski, trener Górnika Łęczna. = Eksperci nie dawali nam szans, a jednak jesteśmy w finale. Naszym celem jest wygranie finału. Teraz nie można się cofnąć. To oczywiście nie będzie łatwe zadanie, ale wszystko jest możliwe - stwierdził Kamil Kiereś, trener Górnika Łęczna.

ŁKS - Górnik Łęczna GDZIE OGLĄDAĆ baraż dzisiaj w TV NA ŻYWO 20.06

Mecz barażowy ŁKS Łódź - Górnik Łęczna o awans do Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 20 czerwca 2021. Początek barażu ŁKS Łódź - Górnik Łęczna o godzinie 20.40. Transmisja tv na żywo z barażu ŁKS Łódź - Górnik Łęczna na antenie Polsatu Sport News. Stream online live z barażu ŁKS Łódź - Górnik Łęczna w usłudze IPLA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze