Michał Listkiewicz o oburzaniu się na Rosjan. Przywołuje słowa Kargula

2021-07-26 12:35
Michał Listkiewicz
Autor: SE Michał Listkiewicz

Oburzanie się na Rosjan, że startując pod flagą ich komitetu olimpijskiego przemycają narodowe barwy i tożsamość jest objawem hipokryzji. Słusznie ukarani przez WADA za doping zgodnie z prawem odwołali się do Trybunału Arbitrażowego w Lozannie i uzyskali złagodzenie kar oraz prawo startu. Oburzanie się na to przypomina Kargulowe „sąd sądem a sprawiedliwość musi być po naszej stronie”. Szczególnie w sytuacji, gdy nakoksowani amerykańscy biegacze (Gatlin np.) śmigają po bieżni aż miło.

Na super turnieju tenisowym w Gdyni Polski Związek Tenisowy pozostał w blokach startowych, nie widać go było fizycznie ani symbolicznie. To tyle mamy imprez najwyższej rangi, że można się bawić w zabieranie zabawek z piaskownicy? Chwała panom Świątkowi (tata Igi), Matkowskiemu i Pertkiewiczowi (ocalił piłkarską Arkę od zatonięcia) za widowisko, jakiego dawno w Polsce nie było.

Pekhart dostał wyjątkowy prezent! Legenda dla niego to zrobiła. Mamy nagranie

Na inaugurację piłkarskiej Ekstraklasy najbardziej spodobała mi się frekwencja. Spragnieni futbolu na żywo kibice walili tłumnie na trybuny i zachowywali się fajnie. Czyżby to jedyny pozytywny efekt pandemii i lockdownu?

Nowa gwiazda Ekstraklasy mówi o dostaniu gonga. Damian Kądzior szczerze o trudnych chwilach w karierze

Na warszawskiej plaży Monta Beach nie tylko się opalają. Sportu tam więcej niż na znikających stołecznych obiektach. Teqballowa Syrenka Cup udała się wspaniale, a przekazanie stołu ampfutbolistom Legii początkuje nowy rozdział w krótkiej historii tej dyscypliny. Od teraz także osoby niepełnosprawne będą grały w piłkę nożną i siatkówkę na stole. Dużo w tych dniach imprez poświęconych Powstańcom Warszawskim. Im w 1944 roku nie dane było cieszyć się sportem, ginęli w nierównej walce z okrutnym okupantem.

Minister obrony znów w akcji. Michał Pazdan o występach w Turcji i transferze do Jagiellonii

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze