Tomas Pekhart

i

Autor: Cyfrasport

Pekhart dostał wyjątkowy prezent! Legenda dla niego to zrobiła. Mamy nagranie

2021-07-25 15:43

Ubiegłe rozgrywki były dla niego niesamowite. Napastnik Legii Tomas Pekhart rozegrał sezon życia. Sięgnął z Legią po tytuł, a indywidualnie po raz pierwszy w karierze został królem strzelców polskiej ligi. Teraz za pośrednictwem „Super Expressu” dostał wyjątkowy prezent od legendy bułgarskiego futbolu - Dimitara Berbatowa.

Na początku kariery Tomas Pekhart grał w Tottenhamie Londyn, gdzie gwiazdą był właśnie Dimitar Berbatow. Czech wtedy występował w juniorach „Kogutów”. Ale zaprzyjaźnił się z napastnikiem reprezentacji Bułgarii. Tak na łamach gwiazdor Legii wspominał pobyt w Anglii i znajomość z Bułgarem. - Gdy byłem w Tottenhamie, to byłem wpatrzony w Dimitara Berbatowa - wyznał nam Czech w rozmowie, którą przeprowadziliśmy z nim w trakcie poprzedniego sezonu. - Miałem z nim dobry kontakt. Słyszałem, że wydał teraz książkę, będę musiał sprawdzić. Do Londynu przeprowadziłem się jako nastolatek, a on był jednym z tych, którzy otoczyli mnie opieką. Ludzie mówią o nim, że jest arogantem, a on po prostu zawsze chronił swoją prywatność. Bo prywatnie był świetnym gościem, miał w sobie wiele pokory. I był jednym z najlepszych piłkarzy, z którymi grałem - komplementował byłego bułgarskiego kadrowicza.

Minister obrony znów w akcji. Michał Pazdan o występach w Turcji i transferze do Jagiellonii

Pekhart dostał wyjątkowy prezent! Legenda dla niego to zrobiła

Berbatow za pośrednictwem „Super Expressu” wysłał czeskiemu piłkarzowi biografię ze specjalną dedykacją. - Od króla strzelców Anglii dla króla strzelców Polski. Podążaj swoją drogą na szczyt. Tomas Pekhart, Powodzenia - napisał na wstępie Bułgar, który dołączył także dwa zdjęcia z okresu gry w barwach Manchesteru United był najlepszym strzelcem w Premier League.

Jakub Kamiński zdradza plany Lecha w nowym sezonie. Duże wyzwanie przed Kolejorzem

Przekazaliśmy prezent od Berbatowa dla gwiazdy Legii. - Ostatnie tygodnie były dla mnie bardzo owocne - powiedział nam Pekhart. - Zostałem z Legią mistrzem Polski i królem strzelców Ekstraklasy, dostałem powołanie na EURO, gdzie reprezentacja Czech dotarła do ćwierćfinału, a teraz takie zaskoczenie od Dimitara Berbatowa. W ogóle to jestem zaskoczony, że mnie pamięta, że wysłał mi biografię ze specjalną dedykacją. To miły gest z jego strony. To dla mnie niespodzianka, bo wiem, że w ostatnich miesiącach był bardzo zajęty ze względu na to, że jest jednym z kandydatów na prezesa federacji Bułgarii. Bardzo chciałbym mu podziękować osobiście. Dawno go nie widziałem - powiedział najlepszy strzelec warszawskiego klubu.

Nowa gwiazda Ekstraklasy mówi o dostaniu gonga. Damian Kądzior szczerze o trudnych chwilach w karierze

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze