Snowboard, Torah Bright, snowboardzistka, karmienie, dziecko

i

Autor: Facebook/Torah Bright Mistrzyni olimpijska Torah Bright w takiej pozycji karmiła syna

Co za obrazek! Mistrzyni olimpijska karmiła dziecko topless, stojąc na głowie

2021-05-17 17:09

To zdjęcie obiegło internet i wzbudziło zachwyt lub konsternację i skrajne oceny. Mistrzyni olimpijska, dwukrotna medalista igrzysk i jedna z najsłynniejszych specjalistek od snowboardu na świecie, ikona australijskiego sportu Torah Bright zrobiła sobie fotografię, na której karmi dziecko piersią. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie to, że jest na nim półnago i… stoi na głowie.

Torah Bright to wielka gwiazda australijskiego sportu, uważa się ją za najbardziej utytułowaną sportsmenkę tego kraju w dyscyplinach zimowych. 35-letnia snowboardzistka wywalczyła złoty medal igrzysk w Vancouver w 2010 roku i srebrny rok później w Soczi w konkurencji halfpipe. Na mistrzostwach świata 2013 zdobyła brąz w slopestyle’u. Jest też srebrną medalistką Pucharu Świata. Wielokrotnie stawała na podium igrzysk w sportach ekstremalnych. Teraz Torah znowu trafiła na czołówki gazet. W dniu matki opublikowała zdjęcie jak karmi 10-miesięcznego syna Flowa topless, stojąc na głowie.

Justyna Święty-Ersetic: po obozie w RPA, noga dobrze się kręci! WIDEO

Nie powinna paradować nago

Nie wszystkie komentarze były przychylne, zwracano między innymi uwagę, że sportsmenka nie powinna paradować publicznie nago ani sztucznie wzbudzać zainteresowania. Z drugiej strony, wiele osób podziwiało też sprawność fizyczną słynnej zawodniczki. W odpowiedzi Torah podkreśliła, że wszystko, co robi, wzmacnia jej przekonanie, iż bycie matką to najważniejsza rzecz w jej życiu.

Zupełnie nowe przeżycie

„Nie szukam poklasku obcych, nigdy go nie potrzebowałam. Chodzę po tej ziemi, by grać na swoim bębenku, szukając miłości i radości” – odpowiedziała Bright, której zdarzyło się wcześniej demonstrować karmienie dziecka... w trakcie jazdy na skateboardzie. „Macierzyństwo wyzwoliło we mnie coś zupełnie nowego, to głęboko duchowe przeżycie, czyste, prawdziwe” – skomentowała snowboardzistka.

Tak wygląda z bliska poparzona dłoń kierowcy Formuły 1. Mocne zdjęcie!

Najnowsze