Mocne słowa Wojciecha Kowalczyka. "Debili nie sieją, tylko zatrudniają za państwową kasę"

2020-08-03 17:42 MC
Wojciech Kowalczyk
Autor: East News Wojciech Kowalczyk

Były reprezentant Polski Wojciech Kowalczyk chętnie zabiera głos na różne tematy. Tym razem skomentował słowa Głównego Inspektora Sanitarnego Jarosława Pinkasa w sprawie wesel, które coraz częściej stają się ogniskami koronawirusa. "Kowal" wrzucił na Twitterze zdjęcie z cytatem "Wydawało nam się, że wesela będą bezpieczne..." i podsumował to w mocnych słowach.

W Polsce zdiagnozowano do tej pory ponad 47 tysięcy przypadków koronawirusa. Szczególnie w ostatnich dniach nastąpił wzrost zakażeń. Rekordowy okazał się 1 sierpnia, kiedy poinformowano o 685 nowych przypadkach. Ogniskami koronawirusa okazują się między innymi wesela, dlatego rozważane są zmiany dotyczące ich organizacji. - Wydawało nam się, że wesela będą bezpiecznie. Sytuacja doprowadziła do tego, że wiemy, że wesela są zbyt duże - czasem trzykrotnie większe niż nasze rekomendacje, są tam starsi ludzie. Jest tam naprawdę kompletny brak dystansowania - powiedział Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas w rozmowie z serwisem money.pl.

Mateusz Borek ujawnił nazwisko zakażonego piłkarza w Ekstraklasie!

Właśnie do tych słów odniósł się Wojciech Kowalczyk. Były reprezentant Polski, który słynie z ostrych wypowiedzi, najwyraźniej nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał w sprawie wesel. "Wydawało nam się, że wesela będą bezpiecznie" - ten fragment zwrócił jego uwagę na tyle, że zamieścił ten cytat na Twitterze. Nie zabrakło także jego komentarza. "Debili nie sieją, tylko zatrudniają za państwową kasę" - podsumował "Kowal".

Diablo o koronawirusie: Dostałem BRUTALNIE po DUPIE! Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze