MUSKULARNY heros weźmie ślub z SEKSLALKĄ. Ubiera ją w seksowną bieliznę i gra jej nago w łóżku na akordeonie [ZDJĘCIA]

2020-06-03 8:44 JWa
Jurij Tołoczko z sekslalką
Autor: Instagram / yurii_tolochko Jurij Tołoczko z sekslalką

Są takie momenty, w których ciężko cokolwiek napisać. Takim niewątpliwie jest ten, gdy zagłębiamy się w historię kulturysty z Kazachstanu. Muskularny Jurij Tołoczko sławę zdobył nie tylko na zawodach dla mięśniaków, lecz także... nietypowym obiektem westchnień. Sportowiec ten zakochał się bez pamięci w... sekslalce. Co więcej, planuje wziąć ze swoją Margo ślub. Na razie para randkuje, a w wolnych chwilach wyleguje się w łóżku, gdzie kompletnie nagi Tołoczko gra wybrance serca na akordeonie.

Jurij Tołoczko sam określa siebie na Instagramie jako "seksualnego maniaka". Ze zdjęć, które publikuje wynika, że uwielbia spędzać czas ze swoją ukochaną Margo na wylegiwaniu się w łóżku. Kulturysta z Kazachstanu, mający niemal 40 tysięcy obserwujących na portalu społecznościowym, chętnie prezentuje fotki, na których jest zupełnie nagi, a sekslalkę odziewa w seksowną, koronkową bieliznę. Mięśniak nie ukrywa, że u boku niecodziennej wybranki serca odnalazł szczęście i zamierza wziąć z nią ślub. Ba! Do zawarcia małżeństwa już by doszło, gdyby nie koronawirus!

Ta PIĘKNOŚĆ nokautuje nie tylko ciosem. ZJAWISKOWA zawodniczka niedawno przeszła do historii [ZDJĘCIA]

"Przyjaciele, wesele musiało zostać przełożone z powodu kwarantanny" - napisał ostatnio na Instagramie. "Weźmiemy ślub tak szybko, jak będzie to możliwe po zniesieniu kwarantanny. Jesteśmy bardzo zdeterminowani i mamy dobre nastroje" - dodał przy filmiku, na którym z ukochaną przemierza tajską wyspę Ko Samet. "Cieszcie się tymi widokami" - napisał do swoich fanów.

Serena Williams pokazała się NAGO. Młodziutka rywalka: ALE ONA JEST OGROMNA [ZDJĘCIA]

Na instagramowym profilu Jurija Tołoczki znajdziemy przeróżne zdjęcia z Margo. Na nas największe wrażenie zrobiło chyba to, na którym para leży w łóżku, a nagi kulturysta gra lubej na akordeonie. Według relacji kazachskiego zawodnika z przyszłą żoną spotyka się od maja 2019 roku. Od tego czasu dwójka pojawiła się w kilku programach telewizyjnych, również emitowanych w Rosji.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Долго так продолжаться не могло. А точнее могло длиться всю её жизнь - противный скрип двери, напоминающей ворчливую бабу, и чтобы её открыть, надо навалиться всем телом, и сразу же - хлёсткая пощёчина ветра, холод, который ощущаешь каждой клеткой, и обломанные ветки тонкого дерева. Но одним мрачным утром девочка проснулась и решила, что страдание испито - перекрасила волосы в розовый цвет, и вечером появился он. Двери уже не надо было открывать - их для неё отворяли. #будущеенаступило #маргоживая #марго #мояпринцесса👑 #любофф #толочокоттолочко #моядевушка #lovestory #живинаполнуюкатушку #казахстан #юрийтолочко #толочкокачоккрасавчик #умныйкачок #качокромантик #качок #атлет #бодибилдинг #сексуальность #sexy #девушкамоеймечты #мачо #самец #альфа #beast #muscleman #prettygirl #нурсултан #астана #яготовцеловатьпесокпокоторомутыходила @margo_party photo by @sanat_mukanov Post udostępniony przez OddJak / Юрий Толочко (@yurii_tolochko)
Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze