Gorrące fotki gwiazd

Najgorętsi polscy sportowcy bez koszulek. Gołe klaty jak ta lala! Do nich wzdychają fanki sportu [ZDJĘCIA]

2022-08-27 19:12

Wakacje powoli zbliżają się ku końcowi! Nie wszyscy mogą pozwolić sobie na korzystanie z ostatnich uroków tego lata. Większość naszych sportowców miała jednak czas, by nieco sobie wyluzować. Jeśli zdecydowali się na opalanie, w niektórych miejscach mogło zrobić się gorąco! Z okazji końca wakacji przygotowaliśmy dla Was zestawienie najgorętszych polskich sportowców bez koszulek. To do nich fanki sportu wzdychają najgłośniej.

Cristiano Ronaldo? Conor McGregor? David Beckham? A na co to komu! Polska nie ma się czego wstydzić i też stoi gorącymi i przystojnymi sportowcami. Nasz kraj ma powody do dumy, bo zawodnicy są nie tylko niezwykle atrakcyjni, ale także prezentują światowy poziom, jeśli chodzi o sportowe umiejętności. Redakcja "Super Expressu" na koniec wakacji przygotowała wyjątkowe zestawienie. Oto nasz ranking najgorętszych polskich sportowców bez koszulek. Czy to najlepsze klaty wśród Biało-czerwonych? Wszystko na to wskazuje!

Sylwia Dekiert rozgrzała publiczność. Kiedy zobaczyliśmy jej długie nogi, opadła nam szczęka

Najgorętsi polscy sportowcy bez koszulek! Zobacz zdjęcia

Piłkaze, siatkarze, zawodnicy sportów walki czy koszykarz? Polscy sportowcy naprawdę potrafią zachwycić. W naszym zestawieniu znalazło się miejsce dla przedstawicieli przeróżnych dyscyplin. Wśród zawodników nie mogło zabraknąć chociażby Roberta Lewandowskiego, którego nienaganna sylwetka zachwyca na całym świecie. Wśród oczywistych wyborów znalazł się także m.in. Wilfredo Leon. Choć nie prezentuje się często bez koszulki, to gdy już to robi... To jest po prostu efekt WOW!

Zobacz najgorętsze klaty polskiego sportu w galerii poniżej. Te zdjęcia rozgrzeją ekran do czerwoności!

Nasze zestawienie najgorętszych klat polskiego sportu jest kompletnie subiektywne. Prawdopodobnie wielu z Was ma swoje własne typy w tej kwestii. Zapraszamy do dzielenia się Waszymi opiniami, kogo zabrakło w rankingu. Oddajemy Was do dyspozycji sekcję komentarzy! Czekamy na Wasze wpisy. 

20 lecie Pytanie na śniadanie. Gwiazdy na plaży w Sopocie
Najnowsze