Andrij Szewczenko popłakał się w programie na żywo. Nie wytrzymał na słowa o Ukrainie, serce pęka

2022-05-10 14:26
Andrij Szewczenko
Autor: Cyfra Sport Andrij Szewczenko

Andrij Szewczenko popłakał się w trakcie rozmowy z dziennikarzami w programie na żywo. Legendarny napastnik reprezentacji Ukrainy i AC Milan wziął udział w rozmowie z dziennikarzami "Mediaset", w którym poruszony był temat wojny na Ukrainie. Były piłkarz nie wytrzymał, a z jego twarzy spłynęły łzy. Widok tak poruszonego Szewczenki rozdziera serce.

Andrij Szewczenko nie wytrzymał w trakcie programu na żywo we włoskiej telewizji. Były napastnik reprezentacji Ukrainy i AC Milan porozmawiał na żywo z dziennikarzami "Mediaset" w sprawie, która jest wyjątkowo poruszająca, a więc konfliktowi zbrojnemu w ojczyźnie byłego piłkarza. W pewnym momencie rozmowy, kultowy gracz popłakał się, nie mogąc opanować emocji. Widok zawodnika może złamać serce.

Anna Kurek zmaga się z dużym problemem. Wszystko zaczęło się od opuszczenia Japonii, nie pomaga nawet sprawdzony sposób

Andrij Szewczenko o konflikcie na Ukrainie. Nie mógł pohamować emocji

Mimo że Szewczenko nie wziął udziału zbrojnie w konflikcie na Ukrainie, to przyznał, że bardzo pomaga swoim rodakom i stara się wykorzystać wszystkie swoje znajomości i zdolności, aby ułatwić los tym, którzy zmagają się z koszmarem wojny.

- Wiele razy myślałem, żeby iść na wojnę za swój kraj... Ale to chyba nie byłaby najlepsza decyzja. Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie moich znajomości, mówienie o wojnie, pomoc humanitarna, pomoc uchodźcom, tworzenie programów i komunikacja z organizacjami charytatywnymi. To właśnie robię przez ostatnie dwa miesiące - przyznał legendarny napastnik Milanu.

W pewnym momencie zawodnik nie wytrzymał, a jego reakcję nagrały kamery. Widok rozpłakanego piłkarza pokazuje, z jak dużym dramatem zmaga się piłkarz.

Katarzyna Skowrońska bała się o swoje pośladki. Wstydliwa wpadka była bardzo blisko, przyznała się dopiero po latach

Nie wszystkie legendy reprezentacji Ukrainy opłakują swój kraj. Jeden z nich został znienawidzony przez fanów

O ile do pomocy Ukrainie włączyło się wielu znanych sportowców, o tyle nie każdy podjął się takiego kroku. Przykładem jest tutaj, chociażby Anatolij Tymoszczuk, który na wieść o wojnie na Ukrainie kompletnie nie zareagował, a nawet nie zrezygnował z posady w Zenicie Sankt Petersburg. Ukraiński związek ukarał już gracza, anulując jego wszelkie zasługi dla ukraińskiego futbolu.

Sonda
Czy myślisz, że Rosja się podda w wojnie z Ukrainą?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze