Ociekająca seksem golfistka WSADZIŁA sobie kijek między piersi. Potem musnęła piłeczkę [WIDEO]

2020-04-05 10:53 FAN
Paige Spiranac
Autor: Instagram / _paige.renee Paige Spiranac

Paige Spiranac to utalentowana i nieziemsko seksowna amerykańska golfistka. W czasie kwarantanny nie może operować kijkiem na polu golfowym, więc uderza w piłeczkę w zaciszu domowym. Podczas ostatniego treningu Spiranac wcisnęła sobie kijek pomiędzy ogromne piersi i uderzyła piłkę w kierunku dołka. Ku radości fanów – nagrała filmik!

Takie wideo kibice oglądają z pewnością z wypiekami na twarzy! Paige Spiranac ubrała obcisłe wdzianko, rozłożyła domowe pole golfowe i rozpoczęła seksowny trening. Najpierw chwyciła kijek normalnie i ćwiczyła celność. Potem najwidoczniej obudził się w niej diabełek i postanowiła rozpalić zmysły fanów do czerwoności. Wsadziła sobie końcówkę kijka pomiędzy piersi! Operując kijkiem za pomocą biustu, delikatnie musnęła piłeczkę, by znalazła się w dołku. Fani są zapewnie zachwyceni! Zresztą zobaczcie to gorące wideo.

SEKSOWNA córka Mayweathera aresztowana za ATAK NOŻEM. Iyanna Mayweather dźgnęła dwukrotnie

Jeszcze miesiąc temu Spiranac była zrozpaczona. Jej były chłopak po rozstaniu postanowił się zemścić, publikując w sieci jej nagie zdjęcia. - Dostawanie tych wiadomości od ludzi, których nie znasz, a oni widzieli się w ten sposób - to było potworne, obrzydliwe! Kiedy w końcu spotkałam mojego byłego chłopaka powiedziałam mu, że "nie mogę uwierzyć, że mi to zrobił". Nigdy nie zapomnę jego odpowiedzi - opowiada w swoim podcaście Spiranac. Dodatkowo mężczyzna miał nazwać ją szm***.

Paige Spiranac ma 26 lat. Wcześniej trenowała gimnastykę, czemu zawdzięcza nienaganną figurę. Magazyn "Sportsgrid" uznał ją najseksowniejszą sportsmenką na ziemi. Na Instagramie śledzi ją już ponad 2 mln ludzi. I trudno im się dziwić, bo jest co podziwiać, a Paige co jakiś czas dorzuca kolejne gorące zdjęcia i wideo.

Tak SEKSOWNA modelka umila piłkarzowi kwarantannę! Je śniadanie w samej bieliźnie! ZDJĘCIA

Najnowsze