Płeć TRZECIEGO DZIECKA Lewandowskich jest już znana? Ania wszystko ZDRADZIŁA

2020-12-01 19:06 mil
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Rok 2020 przyniósł rodzinie Lewandowskich nie tylko gigantyczne sukcesy zawodowe, ale także wielkie szczęście prywatne. W maju bowiem na świecie pojawił się ich druga córeczka - Laura. A czy już lada chwila na świecie pojawi się trzeciego dziecko popularnego małżeństwa? Tego nie można wykluczyć, zwłaszcza po ostatniej publikacji znanej trenerki fitness na Instagramie!

Ależ to jest czas w rodzinie Lewandowskich! Wydaje się, że najlepszem polskiemu piłkarzowi układa się po prostu wszystko - i to zarówno zawodowo, jak i prywatnie. W tym roku "Lewemu" wreszcie udało się spełnić wielkie marzenie piłkarskie, a więc zwyciężyć w Lidze Mistrzów. Dodatkowo na początku maja na świat przyszła jego druga córeczka, Laura, której urodziny wypadają tuż przy tych pierwszego dziecka znanej pary, Klary, naturalnie z zachowaniem trzech lat różnicy.

Tomasz Hajto szczerze o swojej przyszłości. Zamierza zrobić to jeszcze raz!

Słodka POGAWĘDKA Lewego z Laurą!

A czy możliwe jest, że już wkrótce rodzina Lewandowskich poszerzy się o trzeciego potomka? Tego zdecydowanie nie można wykluczyć! Zwłaszcza po publikacji Ani na Instagramie - znana trenerka fitness opublikowała odpowiedź na swojego InstaStory od jednego z użytkowników, który skomentował nagranie rozmowy Roberta z Laurą. Czy taka reakcja może świadczyć o tym, że Lewandowscy marzą o tym, aby w ich rodzinie pojawił się jeszcze syn?

Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko?
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Lewandowscy będą mieli trzecie dziecko?

Sam Robert bez wątpienia byłby niezwykle dumny, gdyby w jego rodzinie pojawił się kiedyś potencjalny dziedzic jego talentu piłkarskiego! A czy tak się wydarzy? Na odpowiedź na to pytanie musimy już zaczekać...

Najnowsze