POTWORNA TRAGEDIA na drodze. Ośmiu młodych piłkarzy ZGINĘŁO w KATASTROFIE autokaru

2020-09-20 20:20 DaO
Znicz, świeczka
Autor: EastNews Znicze

Takich informacji nie chcielibyśmy otrzymywać nigdy. Do niewyobrażalnej katastrofy doszło w odległej Ghanie. Aż ośmiu młodych piłkarzy straciło życie, po wypadku autobusu, którym podróżowali. Niestety kolejni młodzi piłkarze są w stanie krytycznym i w szpitalu walczą o życie. W sumie autokarem podróżowało 36 pasażerów.

Zagraniczne media informują, że w sobotę doszło do wielkiej tragedii z udziałem młodych piłkarzy z Ghany. Z doniesień wynika, że mieli być to zawodnicy Africa Vision Soccer Academy. Adepci futbolu mieli od 12 do 16 lat. Autobus, którym podróżowali z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał do rzeki Offinso. Jedną z hipotez jest, że kierowca miał stracić panowanie nad pojazdem.

Chwile GROZY piłkarzy Realu Madryt. TRAGEDIA wisiała w powietrzu!

W potwornym wypadku sześciu młodych piłkarzy zginęło na miejscu. Dwaj pozostali zmarli po przewiezieniu do szpitala. Niestety to nie koniec złych informacji. Czterej zawodnicy są w stanie krytycznym i lekarze walczą o ich życie w szpitalu. Zespół występował w Colts League, a więc młodzieżowej lidze w Ghanie, a cel podróży drużyny nie jest znany. Jedne informacje donoszą o tym, że zespół wracał z meczu, a inne, że podróżował do władz piłkarskich, aby zarejestrować zespół.

Najnowsze