Chwile GROZY piłkarzy Realu Madryt. TRAGEDIA wisiała w powietrzu!

2020-09-20 17:59 DaO
Real Madryt
Autor: East News Real Madryt

Piłkarze poświęcają mnóstwo czasu na podróże. Teraz odbywają się one przede wszystkim samolotami, dzięki czemu z punku A do punktu B można dostać się szybciej niż innym środkiem lokomocji. Trzeba jednak pamiętać o tym, że i w samolotach zdarzają się usterki. Przekonali się o tym piłkarze Realu Madryt, którzy z opóźnieniem wyruszyli na swój pierwszy ligowy mecz.

Zespół prowadzony przez Zinedine Zidane dopiero w niedzielny wieczór zainauguruje sezon 2020/21. Real mógł odpoczywać nieco dłużej ze względu na grę w europejskich pucharach. Rozgrywki zaczną od ciężkiego wyjazdu, bo zmierzą się z Realem Sociedad. A ten zespół na własnym terenie jest zawsze groźny i potrafi odbierać punkty silniejszym rywalom.

OSTRY komunikat w sprawie Arkadiusza Milika. BEZWZGLĘDNE słowa dotyczące zdrowia Polaka

Piotr Małachowski wziął ślub. Uroczy dekolt wybranki. Ich 7 letni synek spisał się na medal.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Królewscy do San Sebastian dotarli jednak później niż planowali. Do stolicy Kraju Basków podróżowali samolotem. Ten jednak nie oderwał się od ziemi. Piłkarze byli już na pokładzie, a pilot szykował się do startu. Do tego nie doszło, bo w ostatniej chwili wykryto awarię systemu hydraulicznego. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby nie udało się tego wychwycić. W samolocie najmniejsza usterka może doprowadzić bowiem do wielkiej tragedii.

Siostry surferki wchodzą do świata porno [ZDJĘCIA tylko dla dorosłych]

Awaria samolotu sprawiła, że kierownictwo Realu musiało całkowicie zmienić plany podróży, bo żaden inny lot nie miał zgody na lądowanie w San Sebastian. Zespół wyruszył drogą powietrzną do Vitorii, skąd autobusem dotarli do miejsca docelowego. Dotarli tam około godziny 15:15. Najważniejsze, że wszystko odbyło się całkowicie bezpiecznie.

Najnowsze