OSTRY komunikat w sprawie Arkadiusza Milika. BEZWGLĘDNE słowa dotyczące zdrowia Polaka

2020-09-20 15:33 DaO
Arkadiusz Milik, Napoli
Autor: East News Arkadiusz Milik

Saga transferowa związana z Arkadiuszem Milikiem i jego ewentualnym przejściem do innego klubu trwa już od wielu tygodni. Finału całej tej historii nadal nie ma, ale mówi się, że Polak jest coraz bliżej podpisania kontraktu z AS Roma. Media z Włoch donoszą jednak, że klub ma wątpliwości, bo badania wykazały iż piłkarz może mieć problem z kolanami. Roma bezwzględnie zareagowała na te doniesienia.

Pomału idzie się pogubić jeśli chodzi o plotki dotyczące Milika. Od paru miesięcy wiadomym jest, że Napoli chętnie sprzedałoby Polaka, bo ten od stycznia mógłby szukać sobie nowego pracodawcy i zmienić drużyny całkowicie za darmo. A wynika to z kończącego się kontraktu napastnika. Dlatego Napoli chce zrobić wszystko, aby zainkasować za Milika kilka, a nawet kilkadziesiąt milionów euro.

GROZA przy ekspresówce! W krzakach znalazł ciało legendy Lechii Gdańsk

Obłędnie piękna żona Masternaka po zwycięstwie męża. Urocza reakcja.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Reprezentant Polski nadal nie zmienił jednak pracodawcy. W grze o zawodnika Azzurrich miał być i Juventus i Atletico Madryt, a nawet Tottenham. Teraz najbliżej jest mu do AS Roma. Milik ostatnio przeszedł testy medyczne przed transferem. Pierwsze informacje mówiły, że z jego zdrowiem jest wszystko w porządku. Ale "Corriere dello Sport" doniosło o zupełnie czymś innym. - Szwajcarski specjalista Georg Ahlbaumer, który badał polskiego napastnika, zwrócił uwagę na stan kolan Polaka. Co prawda piłkarz pomyślnie przeszedł badania, ale Roma zwróciła się do Napoli z prośbą o zmianę warunków umowy - czytamy.

Michał Listkiewicz dał wykład o PICIU ALKOHOLU. Dzięki Kazimierzowi Górskiemu nie był "zarzygany"

Te informacje musiały mocno zdenerwować działaczy rzymskiego klubu, bo ten wydał bardzo mocne oświadczenie. - AS Roma zaprzecza jakimkolwiek zarzutom dotyczącym stanu negocjacji, a tym bardziej kondycji fizycznej gracza, którego darzy głębokim szacunkiem. Klub podkreśla, że ​​nigdy nie będzie komentował - ani w oficjalnym komunikacie, ani w rozmowach z mediami - stanu zdrowia lub kondycji zawodnika związanego z innym klubem. W związku z tym AS Roma odrzuca przypisywanie sobie jakiejkolwiek oceny dotyczącej kondycji fizycznej gracza - można przeczytać w oświadczeniu Romy.

Najnowsze