PRZEBITE PŁUCO wielkiej gwiazdy. Ten KURIOZALNY błąd lekarza mógł doprowadzić do TRAGEDII

2020-09-24 16:35 DaO
Tyrod Taylor
Autor: East News Tyrod Taylor

Kontuzje dla zawodników są niemal chlebem powszednim. Urazy zdarzają się zarówno na treningach jak i meczach. Zwłaszcza w takich sportach jak futbol amerykański, gdzie podczas rywalizacji jest mnóstwo starć. Potwierdza to przykład rozgrywającego Los Angeles Chargers, Tyroda Taylora. Okazało się jednak, że "kuracja" była bardziej niebezpieczna od samego urazu.

Kibice z Miasta Aniołów nie mogli zobaczyć w ostatnim meczu jednej ze swoich największych gwiazd. Taylor opuścił spotkanie z Kansas City Chiefs, a powodem tego był błąd lekarza, który próbował postawić zawodnika na nogi. Wszystko zaczęło się od pękniętego żebra. Amerykanin urazu nabawił się w pierwszym meczu sezonu NFL. Chciał jednak zagrać z mistrzami ligi.

TESTOSTERON Brzęczka BUZUJE! Wszystko zdradził TEN SZCZEGÓŁ

FAME MMA 7: Paskudna kontuzja Wojtka Goli! LEKARZE WYNIEŚLI GO Z KLATKI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dlatego postanowiono, że Tylor otrzyma zastrzyk przeciwbólowy i będzie mógł pomóc drużynie w prestiżowym starciu. Niestety klubowy lekarz popełnił ogromny błąd. Podczas dawania zastrzyku w klatkę piersiową przebił płuco rozgrywającego. Według informacji podanych przez ESPN Tylor trafił do szpitala po nieudanym zastrzyku.

Joanna Jędrzjeczyk może powalczyć o PAS MISTRZOWSKI UFC! Padły WAŻNE słowa

Stało się tak ze względu na problemy z oddychaniem. Zaleceniem lekarz jest to, aby Tylor nie śpieszył się tym razem z powrotem. - Lekarz popełnił błąd. To się zdarza. Tyrod nie jest na niego zły - powiedział trener Chargers Anthony Lynn. Klub z Los Angeles nie zamierza karać swojego pracownika, ale sprawą zajmie się stowarzyszenie zawodników ligi NFL.

Najnowsze