Reakcja na zdjęcie Anny Lewandowskiej rozkłada na łopatki! Przez ten makijaż, dodali jej kilkanaście lat

2021-10-19 7:49
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Anna Lewandowska zalicza się nie tylko do grona najpopularniejszych żon piłkarzy reprezentacji Polski, ale również do jednej z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce. Trenerka fitness, która prowadzi wiele działalności, może pochwalić się przy okazji niesamowitą relacją ze swoimi fankami, które licznie komentują jej kolejne posty w sieci. Pod jednym z ostatnich zdjęć, część z nich zdecydowała się na bardzo szczerą opinię, komentując makijaż Anny Lewandowskiej.

Internautki niejednokrotnie miały okazję przekonać się, jaka naprawdę jest Anna Lewandowska, która wieloma swoimi projektami próbuje poprawić życie jak największej ilości kobiet w Polsce, przede wszystkim zachęcając je do przejścia na zdrowy tryb życia i dbania o siebie. Żona Roberta Lewandowskiego i matka dwójki jego dzieci dzięki swojemu podejściu ma bardzo dobry kontakt z kobietami, które obserwują ją na Instagramie, co przekłada się na to, że internautki czują się bardzo swobodnie, komentując kolejne posty Lewandowskiej. Tak było również i tym razem, gdy kilka z nich zdecydowało się szczere powiedzieć, co sądzi o makijażu żony Lewandowskiego. 

Gdy Anna Lewandowska założyła tę koszulkę, oczy wypadły nam z orbit. Cena? Trzymajcie się mocno...

- I to taka mała zapowiedź tego czego szykuję w tym tygodniu we @phlov_by_anna_lewandowska podpowiem… Wasze rzęsy będą baaaardzo długie. - napisała na swoim Instagramie Lewandowska, dodając do tego zdjęcie w dość ostrym, jak na żonę kapitana reprezentacji Polski makijażu. To od razu rzuciło się w oczy internautkom, które postanowiły odradzić na przyszłość Lewandowskiej taki make up. Przy okazji postarzyły ją o kilkanaście lat. 

Wielka chwila w życiu córki Kubackiego! Ten dzień wreszcie nadszedł, żona skoczka wszystko pokazała

Zobaczcie, jak wygląda Anna Lewandowska bez makijażu, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Dodali Annie Lewandowskiej kilkanaście lat. Szczera opinia internautek, wszystko przez makijaż

- Pani jest jedną z niewielu kobiet które lepiej wyglądają bez makijażu jednak - napisała pod zdjęciem Anny Lewandowskiej jedna z fanek. Jej opinię szybko zaczęły podzielać kolejne użytkowniczki Instagrama, które zaczęły lajkować wpis kobiety. Jedna z nich postanowiła nawet pójść o krok dalej. - zgadzam się. Bez makijażu wygląda pięknie i naturalnie. Na tym zdjęciu +15 lT - dodała kolejna z internautek wskazując, że żona Roberta Lewandowskiego nie musi używać tak mocnego makijażu, ponieważ psuje on efekt, zamiast poprawiać urodę. 

Kamil Grosicki dostał ważną wiadomość od fana! O takich słowach marzy wielu piłkarzy

Anna Lewandowska postarzona o kilkanaście lat
Autor: Instagram/ annalewandowskahpba screen Anna Lewandowska postarzona o kilkanaście lat
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze