Kamil Grosicki, Pogoń Szczecin

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki, Pogoń Szczecin

Kamil Grosicki dostał ważną wiadomość od fana! O takich słowach marzy wielu piłkarzy

2021-10-18 13:04

W ostatnich miesiącach kariera Kamila Grosickiego delikatnie wyhamowała, a oprócz tego, że "Grosik" nie pojechał na Euro 2020, skończyła się również jego przygoda w Anglii. Po przeprowadzce z powrotem do Szczecina Grosicki również nie miał lekko, ale obecnie wydawać się może, że wszystko zaczyna się układać. Przed meczem z Wisłą Płock, reprezentant Polski otrzymał bowiem bardzo ważną wiadomość od fana.

Jeszcze jakiś czas temu mogłoby się wydawać, że kariera Kamila Grosickiego ma się naprawdę dobrze, pomimo upływających lat. Rok 2021 nie był jednak łaskawy dla skrzydłowego, który po zmianie na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski, musiał pogodzić się z tym, że Euro 2020 obejrzy w domu przed telewizorem. Również w jego karierze klubowej doszło do wielkich zmian i po tym, jak wygasł kontrakt "Grosika" z West Bromwich Albion, reprezentant Polski przeniósł się z powrotem do PKO Ekstraklasy, zasilając szeregi Pogoni Szczecin. Początki kolejnej przygody z drużyną "Portowców" również nie były jednak łatwe i Kamil Grosicki musiał przeczytać wiele przykrych słów po tym, jak jego ekipa nie poradziła sobie zbyt dobrze w tegorocznej edycji Pucharu Polski. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że wszystko w karierze Grosickiego zaczyna wracać na właściwe tory. 

CZYTAJ TAKŻE: Zbigniew Boniek w okropnym niebezpieczeństwie?! Marcin Najman szuka byłego prezesa PZPN, pięści poszły w ruch

Zobaczcie, jak wygląda żona Kamila Grosickiego, zaglądając do naszej galerii poniżej!

Wielu piłkarzy przekonało się w czasie swojej kariery, że internauci potrafią być bezlitośni i kierować w stronę piłkarzy słowa, które mogą zaboleć. Jak się okazuje, na szczęście są również fani, którzy pomimo wyników i dyspozycji zawodnika, potrafią pokazać mu wsparcie, które motywuje do lepszej pracy na treningach i w meczach. Z taką właśnie wiadomością, przed meczem Pogoni Szczecin z Wisłą Płock spotkał się Kamil Grosicki, co z pewnością poprawiło mu humor przed pojawieniem się na murawie. 

Żona Krzysztofa Piątka zaszalała! Cena jej torebki sprawiła, że aż usiedliśmy z wrażenia. Kwota zwala z nóg

- Grochu Portowcu powodzenia w Szczecinie kochamy cię - napisał pod postem Kamila Grosickiego jeden z fanów. To nie pierwsza taka wiadomość, którą mógł przeczytać na swoim profilu "Grosik". Przed ostatnią przerwą reprezentacyjną, skrzydłowy Pogoni Szczecin mógł bowiem przeczytać, jak jeden z fanów wierzy, iż Grosicki pokaże się na tyle dobrze na polskich boiskach, że dostanie powołanie od Paulo Sousy na listopadowe mecze reprezentacji Polski, które zakończą batalię w eliminacjach do nadchodzących mistrzostw świata. 

Są nowe informacje w sprawie Michniewicza! Robi się bardzo gorąco

Sonda
Czy Kamil Grosicki powinien wrócić do reprezentacji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze