Skorumpowani idą na wojnę

2008-01-24 20:26 se.pl

- W rękach przewodniczącego Michała Tomczaka i jego kolegów z Wydziału Dyscypliny PZPN nie spoczywa miecz sprawiedliwości, ale nóż sprężynowy, którym próbują dźgać w bramie! - grzmiał prezes Robert Pietryszyn (28 l.), prezes Zagłębia Lubin.

Kiedy okazało się, że mistrzowie Polski mają zostać zdegradowani, szef "miedziaków" zdecydował się na desperacki atak, złożył bowiem wniosek o zawieszenie Tomczaka i całego WD, oskarżając to grono o skandaliczną stronniczość i brak profesjonalizmu.

- To jest jakaś inkwizycja, a nie cywilizowany sąd. Nie będę się poddawał degradacji na podstawie jakichś świstków, bo nawet nie możemy się doprosić dokumentów potwierdzających, że jest w ogóle jakieś formalne porozumienie zawarte między WD a prokuraturą wrocławską, na podstawie którego PZPN dostał dowody - pieklił się Pietryszyn. - Domagam się takich dokumentów, a jeżeli ich nie otrzymam, to złożę skargę do ministra sprawiedliwości.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze