Sławomir Peszko POSZEDŁ W TAN w Wieczystej. Debiut już za nim! [WIDEO]

2020-06-30 19:18 Marcin Długosz
Sławomir Peszko, reprezentacja Polski
Autor: East News Sławomir Peszko

Transfer Sławomira Peszki do występującej w klasie okręgowej Wieczystej Kraków wzbudził ogromne emocje. Tymczasem za byłym reprezentantem Polski już oficjalny debiut w nowych barwach. Skrzydłowy wystąpił w sparingu krakowian z Unią Tarnów i od razu uczynił to w bardzo udany sposób - zanotował bowiem dwie asysty i dołożył jedną bramkę.

Tego, że Peszko zdecyduje się zamienić ekstraklasową Lechię Gdańsk na występującą na szóstym poziomie rozgrywkowym Wieczystą Kraków, nie spodziewał się nikt. A jednak - piłkarz zdecydował się na przeprowadzkę do stolicy Małopolski z uwagi na swoją znajomość z właścicielem krakowskiego klubu, Wojciechem Kwietniem, oraz dobrą propozycję finansową, którą otrzymał. Dzięki temu wszystko stało się faktem - uczestnik mistrzostw świata 2018 zagra w "okręgówce".

Wybory 2020: Zbigniew Boniek SZYDZI z elektoratu Andrzeja Dudy?! Te słowa wywołały BURZĘ!

Super Sport 30 VI - B

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nim jednak do tego dojdzie i Wieczysta rozpocznie walkę o ligowe punkty, czeka ją seria sparingów. I właśnie w takim spotkaniu Peszko zadebiutował. Były reprezentant Polski pojawił się na murawie w przerwie potyczki z Unią Tarnów. I choć tuż po tym wydarzeniu ekipa z Krakowa straciła gola, to potem było już tylko lepiej. I to w dużej mierze właśnie za sprawą "Peszkina"! Przy golach na 1:1 i 1:3 ekskadrowicz asystował, natomiast trafienie na 1:2 zdobył samemu.

Taki sposób na przywitanie z nowym otoczeniem z pewnością był przez Peszkę bardzo pożądany. Ale to nie koniec - jego transferem do Wieczystej zainteresowało się mnóstwo osób, które z pewnością regularnie będą sprawdzać, jak znanemu zawodnikowi idzie gra na szóstym poziomie rozgrywkowym.

Najnowsze