Super Sportowiec Maja: Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?

2021-06-01 5:41
Super Sportowiec maja Zasady plebiscytu. Jak zagłosować i wygrać kasę?
Autor: GRAFIKA SE Marcin Podziemski

Zasady plebiscytu Super Sportowiec Maja są bardzo proste. Wystarczy kilka kliknięć i stuknięć w klawiaturę, by dać sobie szansę na wygranie atrakcyjnej nagrody pieniężnej. We wspólnej zabawie proponowanej przez "Super Express" chodzi o wybranie najlepszego lub najlepszej z najlepszych. Na kogo można oddać głos w tym miesiącu i jak dać sobie szansę na wygranie 500 złotych? Sprawdźcie szczegóły plebiscytu, którego partnerem jest firma Lotos.

Plebiscyt Super Sportowiec Maja to kolejna edycja zabawy "Super Expressu", w której możecie wygrać atrakcyjne nagrody. Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na 2000 złotych? Wystarczy wejść na TĘ STRONĘ, wybrać swojego faworyta lub faworytkę i uzasadnić wybór w formularzu. Spośród wszystkich głosujących, jedna osoba wygra aż 2000 złotych!

W czerwcu możecie wybierać między: Robertem Lewandowskim, Igą Świątek i Aleksandrem Śliwką. Głosowanie trwa od 1 czerwca. Zakończy się 12 czerwca. Super Sportowca Maja ogłosimy 14 czerwca. Laureata nagrody 2000 złotych ogłosimy z kolei 15 czerwca.

Partnerem plebiscytu Super Sportowiec Maja jest firma Lotos.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze