Znicz, świeczka

i

Autor: Pixabay

Przerażające sceny

Szwajcarski piłkarz popełnił samobójstwo. Ogromna tragedia, wyskoczył z ósmego piętra

2022-11-21 13:46

Fatalne informacje dopływają z miasta Mostar w Bośni i Hercegowinie. To właśnie tam, na jednej z ulic zginął szwajcarski piłkarz Karim Gazetta. 27-latek w przeszłości uważany był za naprawdę duży talent, nie udało mu się jednak zrobić kariery na miarę potencjału. Wg dotychczasowych ustaleń Gazetta popełnił samobójstwo, wyskakując z ósmego piętra jednego z bloków mieszkalnych.

Karim Gazetta – sylwetka

Karim Gazetta urodził się w szwajcarskiej Genewie, a pierwsze kroki w przygodzie z futbolem stawiał w miejscowym Servette. W dorosłej karierze ofensywny pomocnik występował jeszcze w takich klubach jak m.in. FC Winterthur, Stade-Lausanne czy Neuchatel Xamax. W lipcu 2022 roku zdecydował się na pierwszy transfer zagraniczny, na zasadzie wolnego transferu dołączając do występującego w Bośni i Hercegowinie klubu Zrinjski Mostar. Z powodu kontuzji w jego barwach wystąpił jednak jedynie dwukrotnie. Gazetta w przeszłości uważany był za spory talent, nie udało mu się jednak zrobić tak dużej kariery jak wielu mu wróżyło.

Tragedia w Austrii. Młody piłkarz nie żyje, od lat zmagał się z ciężką chorobą

Śmiertelny skok

Jako pierwszy tragiczną informację o śmierci Gazetty podał portal Klix.ba. Wg ustaleń dziennikarzy 27-latek miał wyskoczyć z ósmego piętra budynku znajdującego się przy ulicy Kneza Viseslava. Policja od samego rana prowadziła dochodzenie, a smutną informację potwierdził już także rzecznik klubu Zrinjski Mostar. W kolejnych godzinach została ona potwierdzona również przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Bośni i Hercegowiny. Przed kilkudziesięcioma minutami Zrinjski oficjalnie pożegnał swojego zawodnika za pomocą mediów społecznościowych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze