Znicz, świeczka

i

Autor: Pixabay

Tragiczna śmierć zawodnika. Skoczył z mostu, jego ciało wyłowiono z rzeki. Miał zaledwie 31 lat

2022-05-08 10:38

Świętowanie zwycięskiego meczu zamieniło się w prawdziwą tragedię, kiedy okazało się, że zaledwie 31-letni Kelly Meafua skoczył z mostu do rzeki i jak się okazało, nie przeżył pomimo usilnych prób kolegi z drużyny, który starał się ratować pochodzącego z Samoa rugbystę. Ostatecznie służby ratunkowe musiały potwierdzić zgon mężczyzny, kiedy z rzeki wyłowiono jego ciało.

Po wygranym przez Montauban meczu 2. ligi francuskiej w rugby nikt nie mógł się spodziewać, że po pokonaniu Narbonne dojdzie do prawdziwej tragedii. Zawodnicy wygranego zespołu świętowali swój sukces, gdy nagle doszło do niebezpiecznej sytuacji, która ostatecznie przerodziła się w tragedię. Jak relacjonuje hiszpańska "Marca", do zdarzenia z udziałem Kelly'ego Meafuy doszło w nocy z piątku na sobotę 7 maja. Zawodnicy Montauban bawili się w jednym z nocnych klubów, gdy nagle 31-latek i jego kolega Christopher Vaotoa wyszli z lokalu. Jak zeznał jeden z naocznych świadków, Meafua skoczył z mostu do rzeki Tarn, a jego towarzysz rzucił się za nim, by ratować kolegę. To niestety się nie udało. 

W życiu żony Bartosza Kurka nadszedł długo wyczekiwany moment! Partnerka siatkarza nie zostawiła złudzeń, nadszedł ten czas

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

31-letni zawodnik skoczył z mostu do rzeki. Tragiczna śmierć zawodnika

Z doniesień hiszpańskich dziennikarzy wynika, że przybyli na miejsce strażacy szybko wyłowili 25-latka z wody, który był już w stanie hipotermii. W międzyczasie swoich towarzyszy próbował ratować jeszcze jeden z zawodników, jednak w porę został powstrzymany przed skokiem do wody. Rugbysta miał być pod wpływem alkoholu. Vaotoa został przewieziony do szpitala, a pracujące na miejscu zdarzenia służby w dalszym ciągu próbowały odnaleźć ciało Meafuy. Po dwóch godzinach od zdarzenia wyłowiono ciało urodzonego w Samoa zawodnika. Teraz Francuzi przeprowadzą sekcję zwłok, aby ustalić, czy w organizmie tragicznie zmarłego zawodnika były ślady narkotyków lub alkoholu. 

Lewandowscy wyprawili córkom wielkie przyjęcie! Tak pociechy kapitana polskiej kadry świętowały urodziny, po prostu WOW

Najnowsze