Tragiczna śmierć zawodnika. Skoczył z mostu, jego ciało wyłowiono z rzeki. Miał zaledwie 31 lat

2022-05-08 10:38
Znicz, świeczka
Autor: Pixabay

Świętowanie zwycięskiego meczu zamieniło się w prawdziwą tragedię, kiedy okazało się, że zaledwie 31-letni Kelly Meafua skoczył z mostu do rzeki i jak się okazało, nie przeżył pomimo usilnych prób kolegi z drużyny, który starał się ratować pochodzącego z Samoa rugbystę. Ostatecznie służby ratunkowe musiały potwierdzić zgon mężczyzny, kiedy z rzeki wyłowiono jego ciało.

Po wygranym przez Montauban meczu 2. ligi francuskiej w rugby nikt nie mógł się spodziewać, że po pokonaniu Narbonne dojdzie do prawdziwej tragedii. Zawodnicy wygranego zespołu świętowali swój sukces, gdy nagle doszło do niebezpiecznej sytuacji, która ostatecznie przerodziła się w tragedię. Jak relacjonuje hiszpańska "Marca", do zdarzenia z udziałem Kelly'ego Meafuy doszło w nocy z piątku na sobotę 7 maja. Zawodnicy Montauban bawili się w jednym z nocnych klubów, gdy nagle 31-latek i jego kolega Christopher Vaotoa wyszli z lokalu. Jak zeznał jeden z naocznych świadków, Meafua skoczył z mostu do rzeki Tarn, a jego towarzysz rzucił się za nim, by ratować kolegę. To niestety się nie udało. 

W życiu żony Bartosza Kurka nadszedł długo wyczekiwany moment! Partnerka siatkarza nie zostawiła złudzeń, nadszedł ten czas

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

31-letni zawodnik skoczył z mostu do rzeki. Tragiczna śmierć zawodnika

Z doniesień hiszpańskich dziennikarzy wynika, że przybyli na miejsce strażacy szybko wyłowili 25-latka z wody, który był już w stanie hipotermii. W międzyczasie swoich towarzyszy próbował ratować jeszcze jeden z zawodników, jednak w porę został powstrzymany przed skokiem do wody. Rugbysta miał być pod wpływem alkoholu. Vaotoa został przewieziony do szpitala, a pracujące na miejscu zdarzenia służby w dalszym ciągu próbowały odnaleźć ciało Meafuy. Po dwóch godzinach od zdarzenia wyłowiono ciało urodzonego w Samoa zawodnika. Teraz Francuzi przeprowadzą sekcję zwłok, aby ustalić, czy w organizmie tragicznie zmarłego zawodnika były ślady narkotyków lub alkoholu. 

Lewandowscy wyprawili córkom wielkie przyjęcie! Tak pociechy kapitana polskiej kadry świętowały urodziny, po prostu WOW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze