Grzegorz Krychowiak

i

Autor: East News Grzegorz Krychowiak

TVP wprawiło wszystkich w osłupienie. Tego nikt nie mógł przewidzieć. Gratka dla kibiców!

2021-05-10 15:05

Czasami można usłyszeć narzekania, że w telewizji jest zbyt wiele meczów do obejrzenia i można mieć przesyt futbolu. Ale gdy tylko brakuje spotkań, kibice bardzo szybko zaczynają za nimi tęsknić. Dlatego świetną informacją dla koneserów futbolu jest to, że będą mogli oglądać ciekawe spotkanie, zwłaszcza z punktu widzenia polskich kibiców. TVP postanowiło zrobić im niespodziankę i pokaże mecz z udziałem Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa.

Lokomotiw Moskwa mógł się w ostatnim czasie stać klubem, na którego wyniki chętniej zerkają polscy kibice. Stało się tak za sprawą Grzegorza Krychowiaka. Pomocnik biało-czerwonej reprezentacji w stolicy Rosji znalazł swoje miejsce na ziemi i w barwach Lokomotiwu prezentuje się znakomicie. Zwłaszcza w ofensywie, z czego dotychczas Krychowiak nie był znany. Tylko w tym sezonie zdobył już dziewięć bramek w lidze i trzy w Pucharze Rosji. Zarówno on, jak i Maciej Rybus, będą mieli okazję, żeby w najbliższą środę 12 maja zdobyć Puchar Rosji. Lokomotiw w finale zmierzy się z Krylją Sowietow Samara.

Zobacz też: Tragiczny finał poszukiwań zaginionego piłkarza! Znaleźli ciało 35-latka

Grzegorz Krychowiak: Celia może być wzorem dla Polek. Futbologia Przemka Ofiary

I to właśnie prawa do transmisji tego spotkania uzyskało TVP, o czym poinformowano w poniedziałkowe popołudnie. Na pewno wielu kibiców może być zaskoczonych tych faktem, bo mecze rosyjskiej ligi, czy rosyjskich zespołów to duża rzadkość w polskiej telewizji. Ale zapewne fani futbolu znad Wisły chętnie zobaczą, jak Krychowiak i Rybus walczą o trofeum wraz z kolegami z Lokomotiwu, który na pewno jest faworytem tego spotkania.

Legia Warszawa upokarzała swojego piłkarza?! Żona Marko Vesovicia wytoczyła potężne działa, mocne oskarżenia

Moskiewski zespół ma już bogate doświadczenie w tych rozgrywkach. Puchar Rosji Lokomotiw zdobył ośmiokrotnie. Ostatni raz w sezonie 2018/19. Dla Krylji Sowietow Samara będzie to natomiast mecz, po którym zawodnicy mogą przejść do historii. Krylja jak dotąd nigdy nie zdobyła jeszcze Pucharu Rosji, choć w 2004 roku wystąpiła w finale tych rozgrywek.

Najnowsze