James Dean

i

Autor: Twitter James Dean

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego piłkarza! Znaleźli ciało 35-latka

2021-05-10 12:31

Nadzieja umiera ostatnia. Kolejne dni poszukiwań zaginionych pozwalają wierzyć bliskim, że dojdzie do happy endu. Dramatyczne wiadomości przekazała brytyjska policja. Ciało zaginionego 35-letniego piłkarza Jamesa Deana zostało odnalezione przez służby. - Nie traktujemy tego jako podejrzanej sprawy. Autopsja zostanie wykonana w odpowiednim czasie - przekazała policja cytowana przez brytyjskie media.

Tragiczne wiadomości przekazała brytyjska policja. W ostatnich dniach służby poszukiwały zaginionego Jamesa Deana. 35-letni piłkarz był widziany w środę w okolicach Orchard Drive w Oswaldtwistle niedaleko Blackburn około północy. Jak informuje "The Sun", Dean został odnaleziony w niedzielę po czternastej. W poszukiwania zaangażowane zostały liczne grupy mundurowych. Niestety, Dean już nie żył.

Wojciech Szczęsny obronił karnego, ale Milan ośmieszył Juventus Turyn [WIDEO]

- Ciało nie zostało jeszcze formalnie zidentyfikowane, ale uważamy, że to pan Dean. Jego rodzina została o tym poinformowana. Nasze myśli są z nimi w tym trudnym czasie. Nie traktujemy jego śmierci jako podejrzanej. Autopsja będzie miała miejsce w odpowiednim czasie - czytamy w oficjalnym oświadczeniu policji z Lancashire.

James Dean jest byłym piłkarzem ekip m.in. Halifaxu i Chorley. Występował także w barwach zespołu Bury. Imponował warunkami fizycznymi. Dean mierzył 191 centymetrów i pochodził z Blackburn. - Nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi byłego piłkarza Celtiku Jamesa Deana. Spoczywaj w pokoju - pisali na Twitterze działacze klubu Stalybridge Celtic.

Legia Warszawa upokarzała swojego piłkarza?! Żona Marko Vesovicia wytoczyła potężne działa, mocne oskarżenia

Hecman przed TOTALbet Punchdown 4
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze