Popek Moster-Tomasz Oświeciński

i

Autor: KSW Tomasz Oświeciński po wygranej walce z Popekiem

Twarz w pełnym makijażu 12-letniej córki Tomasza Oświecińskiego z bliska. Wybuchła potworna burza

2021-05-19 13:02

Wiele osób komentuje sposób wychowywania dzieci przez osoby z pierwszych stron gazet. Próby pouczania zazwyczaj kończą się mocnymi ripostami. Tak samo było w przypadku Tomasza Oświecińskiego i jego 12-letniej córki. Dziewczynka pokazała swoje zdjęcia w pełnym makijażu. Umalowana córka "Stracha" spotkała się z niemałą krytyką. Odpowiedział na nią sam aktor. Jak zareagował na to Tomasz Oświeciński?

Tomasz Oświeciński od trzech lat nie występuje w ringu, ale jak regularnie pokazuje w swoich mediach społecznościowych nie rozstał się ze sportem. Wciąż trenuje sporty walki, które stały się jednym z jego hobby. Oprócz zawodowej pracy aktora, czujnie zajmuje się także swoją dorastającą córką. 12-letnia Maja od najmłodszych lat idzie w ślady taty - nie pod kątem sportu, a pracy. Gra chociażby w serialu "Na Wspólnej". Teraz pierwszy raz spotkała się z "urokami" tego zawodu. W sieci spadł na nią hejt za zdjęcie, na którym była w pełnym makijażu.

Tomasz Oświeciński wraca do MMA! Z kim zawalczy "Strachu"?

Córka Oświecińskiego pod ostrzałem

Hejterzy krytykowali dziewczynkę za to, że się maluje. - Na cholerę takiej ładniej młodziutkiej dziewczynce makijaż - cytuje jedną z internautek portal Pomponik.pl. "Strachu" nie czekał długo i odpowiedział na ten komentarz. - Lubi robić makijaż dla siebie i innych. Jest to jej hobby, drugie po koniach. Na planie serialu też robią jej makijaż - odpisał Tomasz Oświeciński, który nie ma nic przeciwko hobby swojej córeczki.

Tomasz Oświeciński - sport

Tomasz Oświeciński jest nie tylko związany z aktorstwem, ale także ze sportem. Popularny "Strachu" kilka lat temu występował na galach organizacji KSW. W 2017 i 2018 roku stoczył łącznie dwa pojedynki - jeden wygrał i jeden przegrał. Okazał się lepszy od rapera Popka, z kolei przegrał z Erko Junem.

FAME MMA - Amadeusz Ferrari
Najnowsze