O wszystkim powiedziała!

Ukochana Cristiano Ronaldo opowiedziała o kulisach życia z gwiazdorem. Georgina zdradziła, kogo zatrudniają. Ujawniła kulisy

2023-02-17 11:20

Georgina Rodriguez postanowiła opowiedzieć o swoim życiu prywatnym u boku Cristiano Ronaldo. W rozmowie z magazynem "Sportweek", ukochana gracza reprezentacji Portugalii powiedziała, kogo zatrudniają i kto zajmuje się gospodarstwem domowym. Padło jasne wyznanie.

Georgina Rodriguez postanowiła udzielić bardzo osobistego wywiadu magazynowi "Sportweek", gdzie opowiedziała o kulisach swojego życia prywatnego u boku gwiazdora światowej piłki, Cristiano Ronaldo. Modelka wyjawiła, jak wyglądają obowiązki domowe i okazuje się, że piłkarz wraz z partnerką zatrudniają ludzi, którzy im pomagają. Cała prawda ujrzała światło dzienne.

Tak wygląda życie u boku Cristiano Ronaldo. Georgina Rodriguez ujawniła prawdę

Jak przyznała Rodriguez, Ronaldo nie zajmuje się gotowaniem, a o jego dietę dba ona sama i zatrudniony przez nich szef kuchni.

- On nie gotuje. Po długim porannym treningu zasługuje, by znaleźć na stole talerz starannie przygotowanego, gorącego jedzenia. Mamy szefa kuchni, ale i ja czasem gotuję - przyznaje Rodriguez.

Sam zawodnik nie jest także typem "złotej rączki" i w swojej rezydencji nie wymienia nawet żarówek.

-  amy takie wysokie sufity, że to niemożliwe. Gdybyś był Cristiano Ronaldo, czy zmieniłbyś żarówkę prawie sześć metrów nad ziemią? Lepiej nie. Niech uważa i poświęca się byciu najlepszym w tym, co robi. Ja zajmę się resztą. Pilnuję, by wszystko układało się dobrze, lubię dbać o swój dom i rodzinę - mówi ukochana Portugalczyka.

Sonda
Jak oceniasz przejście Cristiano Ronaldo do Al-Nassr?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze