Olbrzymi POTWÓR jak z mitu pływał w jeziorze. Złapała go bohaterska Polka! [ZDJĘCIE]

2020-08-04 13:14 JWa
Monika Lechowska-Bacia
Autor: Facebook / Monika Lechowska-Bacia Monika Lechowska-Bacia

Czasami jest tak, że zagrożenie czai się pod wodą. Jeziora na całym świecie skrywają niezliczone tajemnice, a wśród istot, które w nich żyją znajdują się również prawdziwe potwory. Na jednego z nich natknęła się Polka. Monika Lechowska-Bacia przy pomocy Łukasza Lechowskiego wyciągnęła z chorwackiego jeziora rybę o wadze ponad 30 kilogramów! Zdjęciem z tym gigantem pochwaliła się w Internecie.

Monika Lechowska-Bacia wraz z Łukaszem Lechowskim na połów udali się do dalekiej Chorwacji. Gdy pojawili się na jeziorze Sumbar, nie wiedzieli jeszcze z jak wielkim potworem przyjdzie im się zmagać. Po udanej walce o wyciągnięcie giganta z wody, Polka zaprezentowała rywala. Był to ważący 30,9 kg amur. Do tej pory nie złowiła jeszcze w swojej karierze tak wielkiej ryby. Tego dnia duet miał jednak jeszcze więcej szczęścia. Inne ryby, które wyciągnęli z jeziora ważyły 27,1 kg oraz 28,2 kg. Trzeba przyznać, że walka z takimi monstrualnymi stworzeniami wymaga nie lada siły!

STRASZLIWY wypadek członka kadry skoczków. Wpadł pod 200-kg KOSIARKĘ, mógł wyglądać jak HAMBURGER

Rybołów na polowaniu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

"Kocham, kocham, kocham...wędkarstwo właśnie za te emocje... za chwilę które będę wspominać każdej nocy przed snem. Patrzę na niego i sama nie dowierzam... że go uniosłam do góry prawie 31kg - kiedyś obawiałam, że mogę nie dać rady dziś wiem że chcieć to móc, wbrew logice i zdrowemu rozsądkowi" - napisała na Facebooku, gdzie obserwuje ją prawie 10 tysięcy osób Monika Lechowska-Bacia.

Andrzej Gołota miał WYPADEK. Legendarny pięściarz trafił do szpitala [ZDJĘCIE]

"KTO mnie uszczypnie? Dziś waga wskazówki przekroczyła magiczne 30kg. Ciężko mi zebrać myśli by wyrazić w słowach to co czuję. Ale wiem jedno, warto marzyć o takich chwilach, bo w końcu stają się rzeczywistością..." - czytamy z kolei przy zdjęciu z wagą.

Najnowsze