Wiemy, kim jest nowy partner Iwony Lewandowskiej. Mama Roberta Lewandowskiego jest z wrażliwym Jackiem

2021-04-19 9:38 Jakub Waśko
Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: SE Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski

Iwona Lewandowska postanowiła ogłosić światu szczęśliwą nowinę! Mama Roberta Lewandowskiego jest w nowym związku. O nowym partnerze pani Iwony Lewandowskiej wiemy już całkiem sporo. Kim jest więc Jacek, z którym związała się ukochana mama najlepszego piłkarza na świecie? Okazuje się, że to osoba o rozległych pasjach, potrafiąca odnaleźć się też w biznesie. Opowieść o początku znajomości Iwony Lewandowskiej i Jacka jest jak z filmu romantycznego!

Ta wiadomość spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba! Iwona Lewandowska postanowiła poinformować świat, że znalazła szczęście u boku nowego partnera. W szczerym wywiadzie mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała o tajemniczym Jacku. Dzięki kolejnym zdaniom dowiedzieliśmy się więcej na temat wybranka serca mamy najlepszego polskiego piłkarza. Większość faktów jest naprawdę bardzo ciekawa. Okazało się na przykład, że Jacek nie do końca kojarzy fakty związane ze słynnym na cały świat Robertem Lewandowskim. Jak przyznała sama Iwona Lewandowska, właśnie tym ujął ją mężczyzna o romantycznej duszy. Jacek jest także bardzo zaradny życiowo. Jak radzi sobie na co dzień? O tym przeczytacie w poniższej galerii zdjęć. Słowa pani Iwony wskazują jednoznacznie na to, że jest szczęśliwa i nowy partner daje jej to, czego potrzebowała przez trudne lata po stracie męża, który był ukochanym tatą piłkarza reprezentacji Polski i Bayernu Monachium.

Kim jest Jacek partner Iwony Lewandowskiej?

Z informacji przekazanych przez Iwonę Lewandowską wynika, że Jacek to osoba niezwykle wrażliwa. Wskazuje na to przede wszystkim jego dusza i zajęcie codzienne. Poznali się w okolicznościach jak z filmu romantycznego. Mama Roberta Lewandowskiego udała się do przybytku prowadzonego przez Jacka i po chwili zaiskrzyło. Para od razu poczuła chemię i od słowa do słowa uświadamiali sobie, że łączy ich coraz więcej. Po jakimś czasie odkryli, że są bratnimi duszami.

Mama Roberta Lewandowskiego partner

Partner mamy Roberta Lewandowskiego potrafił ją zaskoczyć. Choć jest osobą obytą i na pewno widział już niejedno, to nie ukrywał, że nie do końca kojarzy fakty, dotyczące słynnego syna Iwony Lewandowskiej. Nie do wiary, że dopiero przy nowej kobiecie uczy się futbolu, ale ona zupełnie się tym nie przejmuje. Jak sama zaznaczyła w rozmowie z "Faktem" nawet jej to odpowiada! Już wkrótce po otwarciu stadionów i powrocie do popandemicznej normalności para planuje wspólny wyjazd do Bawarii, by na żywo oklaskiwać poczynania "Lewego".

Zobacz: Życzliwy znajomy zdradził żonie Gołoty, że ten spotkał się z młodszą. Niespodziewana reakcja

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze