Mama Roberta Lewandowskiego szczęśliwie zakochana! Tajemniczy Jacek nowym partnerem Iwony Lewandowskiej

2021-04-19 8:50 kkn
Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski
Autor: SE Iwona Lewandowska i Robert Lewandowski

Ostatnie miesiące dla Roberta Lewandowskiego były wybitne. Reprezentant Polski został najlepszym piłkarzem na świecie, a jego dokonania na boisku przekraczały najśmielsze oczekiwania. Napastnik Bayernu przy okazji odbierania nagród zawsze wspominał o rodzinie, a przede wszystkim rodzicach. Dumy z syna nie ukrywa również Iwona Lewandowska. Mama zawodnika w ostatnim czasie miała także prywatne powody do radości, o czym opowiedziała w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Poprzedni sezon dla Roberta Lewandowskiego był wręcz wspaniały. Zgarnął w zasadzie wszystko, co w świecie futbolu można zdobyć. Najważniejsze było jednak to, że spełnił jedno ze w swoich największych marzeń piłkarskich. Wraz z Bayernem Monachium sięgnął po Ligę Mistrzów. Radość Lewandowskiego po tym triumfie była doskonale widoczna. Po meczu z Paris Saint-Germain napastnik Bawarczyków nie ukrywał łez wzruszenia. - Ten puchar na pewno dedykuję mojej rodzinie, żonie, dzieciom, a także świętej pamięci tacie, który z pewnością na mnie patrzy i wierzył we mnie - powiedział wyraźnie wzruszony Lewandowski w rozmowie przed kamerami. Zawodnik nigdy nie ukrywał, że rodzina jest dla niego ogromnie ważna. Dlatego niemal na każdym kroku dziękuje mamie i tacie za to, że od początku jego kariery byli dla niego wielkim wsparciem.

Wiemy, kim jest nowy partner Iwony Lewandowskiej. Mama Roberta Lewandowskiego jest z wrażliwym Jackiem

W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Iwona Lewandowska nie ukrywała, że również wzruszyła się po triumfie syna w Lidze Mistrzów. - Słuchałam go i łzy znów same napływały mi do oczu. Gdy Robert wspomniał o moim mężu, to tak mocno się wzruszył, jakby urodziło mu się trzecie dziecko. To były niesamowite emocje. Absolutnie prawdziwe, bo ja wiedziałam, że ten finał naprawdę rozegrał dla Krzyśka - powiedziała mama najlepszego piłkarza na świecie. Wyznała ponadto, że po wielu latach udało się jej odnaleźć bratnią duszę. Iwona Lewandowska jest szczęśliwa zakochana, a jej wybrankiem jest mężczyzna o imieniu Jacek.

Lewandowski nie gra, ale kosi nagrody. Kibice Bayernu Monachium go uwielbiają

- Po 16 latach spotkałam fantastycznego człowieka. Ujął mnie tym, że choć wiedział, że jest taki piłkarz jak Robert Lewandowski, to nie miał pojęcia, gdzie gra - wyjawiła. - Jacek to artysta. Jest rzeźbiarzem, urządza ogrody, ma wiele pasji, ale nie ma wśród nich piłki nożnej. Dopiero przy mnie uczy się futbolu - powiedziała Lewandowska. Oboje poznali się we wrześniu ubiegłego roku. - Jacek prowadzi dom agroturystyczny, moja przyjaciółka siatkarka robiła tam imprezę urodzinową. On jako gospodarz nas przywitał, od razu coś poczuliśmy, wszystko szybko się potoczyło. Bardzo bym chciała, aby świat znów się otworzył, abym mogła pojechać z Jackiem na mecz - zakończyła mama piłkarza Bayernu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze