Bartosz Kurek i Anna Kurek

i

Autor: Instagram Bartosz Kurek i Anna Kurek

W cieniu MŚ

Anna Kurek zaskoczyła męża na urodziny. Kapitan polskich siatkarzy wszystko zdradził, pokonała trudności

2022-08-30 12:56

Bartosz Kurek obchodził w poniedziałek (29 sierpnia) swoje 34. urodziny. Gwiazdor reprezentacji Polski jest obecnie skupiony na trwających mistrzostwach świata i nie mógł w pełni świętować. Jednak to nie przeszkodziło jego żonie! Anna Kurek zaskoczyła męża w dniu urodzin. Kapitan polskich siatkarzy wszystko zdradził i docenił gest ukochanej, która pokonała trudności.

Polscy siatkarze są już pewni awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata, ale ich celem jest strefa medalowa. Dlatego wciąż pozostają skupieni i nawet urodziny nie mogą zaburzyć ich rytmu. Bartosz Kurek z pewnością chciałby spędzić ten wyjątkowy dzień z żoną, jednak obecnie w pełni poświęca się reprezentacji. Jego kontakty z ukochaną są mocno ograniczone, gdyż przebywa wraz z kolegami. Wielu kibicom mogło się wydawać, że jakakolwiek celebracja urodzin może być niemożliwa, ale Anna Kurek pokonała wszelkie trudności. Dzień po meczu z Meksykiem (3:0) i dzień przed hitowym starciem ze Stanami Zjednoczonymi wyrwała na chwilę męża z hotelu. Sprawiła mu uroczy prezent, a siatkarz pochwalił się tym w mediach społecznościowych.

Ogromna metamorfoza Bartosza Kurka. Trudno uwierzyć, jak zmienił się przez lata. Na zdjęciach wszystko widać

Marcin Janusz mówi o wyzwaniach przed meczem z USA

Anna Kurek zaskoczyła męża na urodziny. Kapitan polskich siatkarzy wszystko zdradził

Była siatkarka doskonale rozumie powagę trwającego turnieju, dlatego spotkała się z ukochanym tylko na chwilę. Przygotowała dla niego wyjątkowy tort, który zdecydowanie podbił serce Kurka. "Moja Super Żonka nawet w ciężkich polowych warunkach zawsze torcik urodzinowy dostarczy- jesteś NAJLEPSZA [pisownia oryginalna - przyp. red.]" - napisał pod okolicznościowym zdjęciem 34-latek. "Dziękuję wszystkim za życzenia i pamięć- sprawiliście, że ten niby zwyczajny dzień na turnieju był dla mnie bardzo wyjątkowy" - dodał. Nie była to jednak jedyna niespodzianka ze strony 29-latki!

Kurek aż się zagotował, gdy usłyszał pytanie o ustawienie wyniku z USA

Ciało Anny Kurek skrywa jeden sekret!

Była reprezentantka Polski opublikowała na swoim profilu w social mediach specjalny filmik. Na początku widać ujęcie z samochodu, na którym Kurek zdmuchnął świeczki ze wspomnianego wcześniej tortu. Żona Kurka wykorzystała w tym materiale wiele prywatnych nagrań, także tych bardziej intymnych. Sam siatkarz był zachwycony i skomentował post w swoim stylu. "Ale fika z lewego ta Laska" - napisał w odniesieniu do jednego z ujęć, na którym wystawił żonie piłkę do ataku. Filmik Anny rozczulił też kibiców, którzy lawinowo pisali o "słodkości" i składali życzenia siatkarzowi.

QUIZ. Ile wiesz o siatkarskich mistrzostwach świata?!

Pytanie 1 z 15
Ile razy reprezentacja Polski siatkarzy została mistrzem świata?
Najnowsze